Pc-építés elött állok

Processzor hűtő Be quiet! PURE ROCK
PC tápegység Seasonic Focus Plus 650 Gold
Számítógép ház Fractal Design Meshify C TGL
Alzánál körbe nézve ha ezeket cserélném még olcsóban ki is jövök

Igen, ezért is mondtam a Pure Rockot, 8k-t spórolsz vele. Ha 4000-et nem sajnálsz 100W-ra, nyugodtan veheted azt.

nem sajnálom Alza és pcx rendelés lesz, ui még egy kérdés ehhez a proci hütőhüz is adnak pasztát vagy vegyek külön és milyet?

Kapsz majd ne félj

Előszöris kösz a segítséget meg jött minden alzától és pcxtől, holnap kezdem összerakni a kicsikét szurkoljatok ez lesz az első gépépítésem. Lenne még egy pár hülye kérdésem: Asszony laposához vettünk usb-s win10-et, az én gépemen meg egy dvd-s win7 van felfrissítve win10-re ssd-re telepítve .Az új gépbe nem lesz dvd olvasó.Ha összerakom a gépet de nem lesz alapból rajta op rendszer hanem usbről kezdem felrakni asszony win-10ét m2ssd-re az úgy szuper lesz? Ha itt a forumon linkelt olcsó kulcsal aktíválom akkor a nyelv nem változik szóval magyar marad a winfos? Mivel asszony gépe szervízbe van ezért megkapja addig a régi gépemet. Nem gond ha 2 gép lesz a Microsoft fiókomba, vagy ne lépjek be a fiókba addig? Nem lesz semmi gond ha az ő winfosát telepítem csak kapcsoljam ki az automat aktiválást? Egyenlőre ennyi kösz előre is a válaszokat.

USB-n csak a telepítő van, a kulcs a lényeg. Én egyébként inkább csinálnék egy újat, a microsoft oldaláról, mert ott a legfrissebb telepítő van fent, a nélkül meg órákig fogja szedegetni és telepíteni a mindenféle frissítést, ami nekem speciel az agyamra tud menni. :smiley:

Oké akkor szedek le újat, veszek pro kulcsot és reménykedek hogy a gépet jól össze tudom rakni :blush:

Szóval összeraktam, egyedül annyi bajom van hogy amit vettem hozzá plusz 2 ventit azt nem tudom beüzemelni gondolom vennem kell hozzá elosztót. A win fos kulcs még nem érkezett meg de úgye 2 napot írtak. Gondolom a driverek felrakása után futtassak valami tesztet hogy a hőmérsékletek jók-e. Mit ajánlotok mivel terheljem?

Aida64 pl, de ha teszel fel msi afterburnert és pár játékot szerintem az is elég. Az aida szerintem jobban leterheli mint a “valóságban” kb bármi, de tesztnek jó.

Nézd meg az oldalt ahol vetted mert nekem sem küldték el mailben de az oldalon fent volt már aznap

Tökéletes Aida 10perces stresztetje max 48 fok os a cpu csak nem k. el Köszönöm a segítségeket. Majd veszek venti elosztót s tökéletes lesz.