Pc építés help

Sziasztok
Tudnátok nekem segíteni?
Szeretnék gépet venni játékra kb 150 - 160e ft ért.
Pcx-en ezt találtam.
https://www.pcx.hu/pcx-i1-n1920-4600-gtx1050-szamitogep-407842
Ram csere :
TeamGroup 8GB DDR4 2400MHz Elite
vinyó csere:
Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez
Erre gondoltam de inkább megkérdezem itt hátha tudtok jobbat-értelmesebbet ajánlani.
Köszi.

Pc vásárlás help

Helló!
A linkelt gépet több szempontból én nem venném meg, amiket a hasonló PC építős topikokban (szinte mindegyikben) leírnak a hozzá értők.
Itt a Build ajánló, ahol a Starter Plus gép szerintem a számodra jó kezdés.
A leírt alkatrészek mindegyike megtalálható a PCX-nél, összerakva 161.604 Ft-ra jön ki, tehát még olcsóbb is, mint a táblázatban :slight_smile:
(BIOS frissítés +2499 Ft, ezt mindenképp kérd, és ha kell, 4999Ft az öszerakás. Windows 10 OEM verziót pedig kb 2000-2500 Ft-ért tudsz venni az itt leírtak alapján)

Ez egy jó induló gép szerintem, 1080p gamingre elég lehet megfelelő beállításokkal, és később, ha lesz rá kereted és még a videokártya árak is engedik, egy 1050 Ti-t, vagy afeletti kártyát tudsz bele tenni, de akár a processzort, RAM-ot is tudod bővíteni, mivel még jó ideig fejleszthető lesz az alap gép.

:wink:

Kabylake-re már nem gyúrunk.

Alaplapra én még ráköltenék egy 2-3e Ft-ot lehet, illetve ha más nem akkor procira valahogy összekotorni még egy 10e Ft-ot és egy i3-8100-ra neveznék már inkább.
Valamint Tesseract-nál kisebb / olcsóbb házat nem vennék. A PCX-es gépnél az AeroCool V3X nem éppen valami tágas.

image

Köszönöm a Válaszokat!