PC Építés PUBG/H1Z1/GTA5 - 250k

Sziasztok erre a 3 játékra keresek kompatibilis configokat 200-250 ezer forint között. Gépház nem kell, se monitor se bill. stb. Ha valakit érdekel a mostani configom akkor reggel letudom írni. Előre is köszönöm a segítséget.

@paksioliver mot én leírom neked a kérdésedrea választ, de legközelebb nézz körül a fórumon jobban rengeteg topic foglalkozik már ezzel a kérdéssel ráadásul mostaniak, valószinüleg azért nem érkezett eddig válasz 13óra után sem, felesleges megnyitni egy ilyen topicot föleg ilyen kevés információval.Remélem azért tudtam segíteni.

-Cpu:AMD R5 1600 (kb 65-e)
-Mobo:b350 Asus prime (kb 31e), vagy Msi Tomahawk B350 (kb 34e) vagy asus rog strix b350f esetleg msi b350 gaming pro carbon (40k körül vannak)
-Gpu: nvidia 1060 most tényleg nagyon drágák akár 30-40e-vel is drágábbak (fhd-re tökéletes)
-2x4 gb ddr4 ram corsair vengeance lpx 3000mhz (23e kb)(elég szerintem várd ki amig csökken az áruk 2018 q1 q2)
-psu-ból valamelyik olcsóbb coolermastert vagy bequitet (500-600watt körül)ajánlom egyik sem lesz moduláris, dehát ez van 20k körül vannak ezek (pl.:Be quiet! 600W System Power )

ha az amd nem szimpi ugyan ez csak i5 6600kval az most jó áron van legalábbis a 7600khoz képest de ezekhez hűtő is kell, ami az amdben van és nem is rosz (amd wraith spire) hűtőnek a coolermaster 212 evot ajánlom ár-érték bajnok nagyon rég óta 10-9e körül megtalálod

Nem baj ha külön topikot indít valaki a saját buildjéhez, hisz vannak mások neadj isten még aktív topikjában lehet belőle zavar.

Választ pedig valószínüleg azért nem kapott mert átsiklottunk felette. :slight_smile:

20k környékén elég sok használható moduláris tápot találni:

Cooler Master G550M (CWT beles, de a jobb féléből) - 22e
Corsair CX550M - 22e
EVGA B3 550W (Super Flower belső) - 22e
Seasonic M12II-520W EVO - 22e

CM-re és Corsair-re 3, utóbbi kettőre 5 év gyári garancia.

@paksioliver Figyasz, milyen házba akarod beleépíteni a gépet?

Szerk.: Átírtam a topik címét, talán úgy könnyebben kap figyelmet. :slight_smile:

1 kedvelés

@paksioliver hallgass @sutyomatic mesterre, jobban ért hozzá, egyébként nem támadásként írtam egyszerűen csak rengeteg pubg build kérést nyitottak meg az elmúlt időkben, de igaz amit @sutymatic mond lehet csak kavarodás lenne, ha oda írnál, persze nem árt ha az ember beleolvas hátha tanul belőle. (flies away)

Annyit tennék még ehhez hozzá, hogy ha intel oldalon dönt, akkor még az alaplapot is cserélni kell, ha 6xxx-os szériát veszel akkor jó a 1xx-as szériás alaplap belőle (1151-es proci foglalatút nézz mindenképp), de ha 7xxx-es szériás procit nézel, akkor inkább vegyél 2xx-as szériás alaplapot, így nem kell biost frissítened :slight_smile:

jogos elnézést h kifelejtettem, most jobb árban vannak a z170-esek, én azt ajánlanám pl.: valamely gigabyte ebben az ár sávban

köszönöm a segítséget, arra a döntésre jutottam hogy videókártyával várok még, és a configomat holnap fogom tudni leírni mivel nem vagyok gépközelben.

szerintetek a vega árain is tükrözödni fog ez a cryptodeviza bányászási láz? elvileg a gyártók kűlőn erre a célra szánt gpukat kezdenek el gyártani a közeljövöben.