PC építés újabb játékokhoz illetve PUBG-hez

Sziasztok!

Szeretnék egy új PC-t összerakni mert a mostani vasam csak kínok közt 30 fps-el bír , ezért gondoltam arra hogy vásárolok egy új PC-t.

Erre szeretnék véleményt kérni , hogy milyen lenne ez. Esetleg valakinek hasonló van és leírná mit tapasztalt azt megköszönném.

PC:
Alaplap: gigabyte b250m-ds3h
Processzor: i5-7400
Videó kártya: Gigabyte geforce gtx 1060 6gb gaming g1(Gondolkodtam a gtx 1070-es videó kártyán is , ha beleférne a keretbe bár nem tudom melyiket vegyem ezért bizonytalan vagyok ebben)
Memória: 2x8GB 2133mhz hyperx fury cl 14
Merevlemez: HDD Seagate BarraCuda 1tb 7200rpm 64mb cache sata 3
Táp: Corsair CX Series CX550 550W , 85%

Szia,

most erre mit mondjak? Annyiszor elmondtuk már… Nem ajánljuk a 7. generációt már…
Ha szeretnéd megnézni mi az ajánlott konfiguráció akkor itt van: Build Ajánló

Válogass innen, nézz ki egy szimpatikus darabot, vagy akár variáld össze ahogy tetszik. És ha marad kérdésed, vagy felmerül egy új akkor arra szívesen válaszolunk ebben a topikban. :wink:

https://forum.thevr.hu/t/build-ajanlo-avagy-milyen-gepet-vegyek/16463
Ajánlom figyelmedbe. Túl sokszor mondta már el sok mindenki ugyen ezeket a sorokat, amit ide lehetne írni. 7.gen intelbe már nem éri meg fektetni a pénzt. 6gigás 1060at nem éri meg venni, akkor már 1060 3gigás vagy 1070 (2ventis nem low profilos). Ssd-t a második körben ajánlott bele tenni, ha azon mullik a 1070 akkor a 1070-et mindenképp.

Ha Intel szimpatikus, akkor várd meg a B360-as alaplapokat Coffee Lake alá és olcsóbban vehetsz i3-8100-at. Memóriából ha tudsz akkor 2400-ast nézz inkább. Merevlemezből meg vagy 1TB WD Blue (EZEX véggel) vagy Toshiba P300. Sajnos Barracuda-k mostanában nem túl tartósak amennyire olvasni lehet…

1 Like

A 1060 6gb-ot csak az ára miatt nem éri megvenni? Ha a jövőt nézzük nem érdemesebb inkább többért megvenni a 6gb-osat mint a 3-at?

A 6 gb os nem ad annyival többet mint amennyivel drágább, ha a jövőt nézzük akkor inkább egy 1070 es.