PC építésben segítsetek!

Sziasztok!

Tesómnak építek egy gépet, és azt szeretném megkérdezni, hogy minden kompatibilis-e mindennel, mert nem szeretném a véletlenre bízni. :smiley:
Fontos leszögezni, hogy ez egy white build lesz, szóval ház és ram-ok terén nem szeretnék változtani feltétlen.

CPU → AMD Ryzen 5 3600
GPU → Gtx 1660 ti (Itt azért a “ti”, mert az egyik webshopban ugyan anni, mint a sima, bár azért megvárom mit gondoltok erről.)
RAM → Corsair VENGEANCE RGB Pro SL 16GB
TÁP → Corsair RMx Series RM750x Gold
SDD → Samsung 970 EVO Plus 500GB
ALAPLAP → MSI B450 TOMAHAWK MAX
Case: BitFenix Enso (BitFenix Enso RGB Window Számítógépház - Fehér - bevachip.hu)

Válaszokat előre is köszi!

Szia!

Ezt olvasd át először:

1 Like

Működni fog együtt, ha sürgös a dolog.

Tehát lényegében itt csak a BIOS frissítés, amit ki szeretél volna emelni, vagy esetleg egy más alaplapot kellene venni?
Annyira nem értek azért hozzá, eddig csak 2 gépet raktam össze.

Nem sürgős annyira, ezért a legjobbat szeretném össze rakni, nagyjából ebben az árkategóriában, amiben össze írtam fent.

Nem feltétlenül, azért linkeltem be, hogy vesd össze a Te elképzeléseidet és a jelenlegi talán legjobb ár/érték arányú cuccosokkal.

Lapból pl. én egy B550-est vennék inkább. Pl. MSI MPG B550 Gaming Plus. Ha pedig nagyon komolyat gondolnék, akkor X570-re mennék rá, bár árban húzósabb. ASUS ROG Strix X570-E.

A VGA milyen márka?

Drágábbat nem feltétlen szeretnék venni, hiszen nekem is ilyen lapom van és meg vagyok vele elégedve.

Végül nem Ti lesz mert valaki felvásárolta közben, ahogy látom, szóval marad ez: Vásárlás: GIGABYTE GeForce GTX 1660 OC 6GB GDDR5 (GV-N1660OC-6GD) Videokártya - Árukereső.hu

Akkor nincs más hátra, mint előre! :smiley:

2 Likes

Okés, köszi akkor a segítséget! :grin:
Zártnak gondolom a topikot. :lock:

2 Likes