Pc-gép

okés

Nah, szerintem ez jó lesz.

külső meghajtó:

És ezeket együtt összerakva vagy külön-külön vegyem meg?

Hát úgy vedd, ahogy a legolcsóbban kijössz vele.

Ki kell sakkozni, hogyan jössz ki olcsóbban. Ha pesti vagy, és nem kell a szállítási díjat beleszámolni, akkor kb mindegy, ahol a legolcsóbb kb.
Én vidékre rendeltem, így számolnom kellett a szállítással. Compker, Alza, PCX-ről rendeltem, mindenhol volt díj, hiába volt valamelyik 100k+s rendelés. Ezeket mind ajánlom, nekem csak jók a tapasztalataim velük.

Ha nem megy az összerakás, akkor szerintem kénytelen vagy egy helyről rendelni. ??

Nagyon túllihegitek. Ott a Mainstream AMD build, kell venni hozzá egy külső ODD-t és kész is.

Most akkor melyiket vegyem? Amit jhonny állított össze vagy az amd mainstream konfigot?

Gondoltam volt szólok hogy árukereső sok helyről egy szériába tartozó sima GTX 1660 és GTX 1660 Ti-t egybe listázza.

Amelyik jobban tetszik. Az enyémbe jobb a lap sokkal.
Meg az ssd is. picit drágább is.
@sutyomatic igen, egy másik témába már majdnem átb@aszott minket.

Nekem is van dvd meghajtóm,nembaj ha van kéznél alternatíva.

A külső a legegyszerűbb. Ha nem kell,elrakod, nem rondítja el az összképet egy nagy “izé” a házban.

És használtad már valaha is, azon kivül hogy lemezes játékokat töltesz be? :slight_smile:

igen, újra kellett rakni a windowst és elszállt minden usb-s hubom. Azt hittem itt segítünk és nem fszjankóskodunk :slight_smile: és képzeld floppy meghajtóm is van elrakva. lehet hogy ezzel nem csak egy gamer vagyok, hanem talán több :thinking:

Elkészült a gép szerintetek ez megfelel? Kell e bele még más valami hűtő vagy akármi? És az nem gond hogy az amd mainstreamer konfigba 2x4 gb ramot ír de én 2x8 at raktam bele . És ezek az alkatrészek vannak a konfigba amit írtatok az amd mainstreamerbe?Kell-e valamit változtatni?

Kérlek írjátok le ha megfelel e vagy valamit kéne változtatni.

Külön kell hozzá gép hűtő vagy mi ? És a proci gyári hűtőt se cseréljem ki?

Jó ez így ahogy van

Oké köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és a segítségeket.

Ja és még valami: kompatiblis minden mindennel?

Nem azért, de ha rábólintok hogy jó, akkor nem úgy értem hogy jó csak nem fog működni :slight_smile: