Pc-gép

Oké okés bocsi mester :slight_smile: És tényleg köszi mindent mindenkitől aki segített nagy valószínűséggel ez lesz amit utoljára küldtem .

Ja és játékokhoz mennyire jó? Jobb mint a r7 1700 + gtx 1060 ? Gta v mennyi fps-el fog menni ha a monitorom 1920x1200 -as felbontású.

Szépen sorba:
Eléggé.
Igen.
42 :smiley:

Oké köszi a választ.

És mért csak 42 fps?

Youtube keresőbe beírod a procit, vgat és a játékot, nagy valószínűséggel lesz róla videó.
Ez a módszer a tapasztalataim alapján megbízhatóbb mint a gépigény.hu

VGA a videókártya ugye?

Youtubon ilyen 60-70 fps-t látok az reális?

Fps-ben csak a proci és a videókártya számít meg a ram? más nem?

Igen, az. Az nagyjából reálisnak tűnik, de vannak olyan beálítások amik szinte alig láthatóak és csak az fps-t viszik. Szóval lehet akár több is. De a 60-at stabilan tudja tartani fullhd-n.
Lényegében ez a három dolog számít. Viszont egy gyenge táp, vagy melegedő alaplap okozhat fps dropokat.
Nálam fullhd-n very high/high beálításokkal, egy olyan procival ami meg sem közelíti az ajánlottat, egy 1050Ti lazán 60-on tartotta a gta v-öt

Oké és az én konfigommal szerinted mennyi fps lehet? Az utóbbi 3 kép a végleges oda is irtam hozzá.

És milyen gépház legyen ?

Gépházban sajnos nem tudok segíteni, csak azt tudom hogy az enyémet is cserélni kellene mert áll benne a meleg (az oldalát is csak akkor rakom fel ha vendégek jönnek:) )
A gta v nagyon jól van optimalizálva. 580-al még nincs tapasztalatom de egy értelmes beállítással szerintem simán lehet 100 körül. Mondjuk én az ilyen játékokban bekapcsolom a vsync-et, fölöslegesen ne pörgesse magát a technika. Ha az advanced graphics-ban nem húzod a dolgokat maxra, mert az még a felső kategóriás kártyákat is beviszi néha 60 alá, viszont nagyítóval kell nézni a változásokat…

Hova húzod már? Nem kell túlizzadni…Megveszed ezt:

image

Vagy ezt:

És boldogság, öröm.
Igen, menni fog 1080p 60 fps.
Igen, ha megbízható teszten azt látod, akkor reális.
Igen, jó lesz minimum 2 évig.
Igen, google jó nő, nyugodtan vidd ágyba. Sokat segít.
És ezzel szerintem minden eshetőséget megválaszoltam. :smiley:
Van még kérdésed? :slight_smile:

Nem , és tényleg köszi minden segítséget.

Nagyon szívesen, (mondanám, hogy ezért fizetnek, de nem :smile: ) ezért vagyunk itt, hogy segítsünk önzetlenül.
De mostmár nem poénkodok tovább, mert megint rossz vége lesz. :smile:
Tegyünk akkor pontot a végére. @VizesNinjonKovacs @lengyelb :lock:

Lezárva ekkor: #57