Pc kompatibilitások

Sziasztok!
Szeretnék streamelésre alkalmas számítógépet össze dobni remélem ki tudtok segíteni.
Ezeket néztem:

-Gépház: Zalman z 11 plus
https://www.pcx.hu/zalman-z11-plus-szamitogep-haz-089785
-Alaplap: Asrock z370 PRO4

-Ram: G.Skill Ripjaws V 2x8GB DDR4 3200MHz F4-3200C16D-16GVKB

-Videókártya: Gigabyte Gtx 1060 3g

-SSD: Kingston 240GB SSDNow UV500 SATA3 SUV500/240G

-Merevlemez: Toshiba 1TB 64MB HDWD110UZSVA

-Processzor: Intel Core i7-8700K BX80684I78700K

Tápegység: Cooler master B600

Tulajdonképpen annyi hogy szerintetek ezen lehetne e valamit javítani hasonló árban.
A videó kari az ssd a merev lemez és a gépház már megvan mert az a régi gépből lesz átrakva valamint a tápegység is.
Válaszotokat előre is köszönöm! :slight_smile:

1 Like

Most nincs időm sokat írni, dolgom van. Röviden:
Rendben lenne, de táp putri, az SSD putri, a HDD putri.
A többi rendben van.
Streamelés és gaming egy gépen, vagy ez csak streamer gép?
A többiek mindjárt megmondják a tutit, most nincs időm. Röviden ennyi.

Gaming és stream
A tápom 3 éve él és virul nem tervezem leváltani csak ha baja lenne vagy kevés a watt ehhez a konfighoz.

Valójában félre írtam ez az ssd van meg és habár ez sem sokkal különb de nekem megtette azt amit akartam

A merevlemez sem pont ugyan ez de az is hasonló tulajdon képen csak nagyobb dolgok tárolására használom arra meg nekem alkalmas.
Le tudnád írni hogy miért putrik?

Nem sokára, mindjárt hazaérek…

Rendben, ráérek!

Semmi gond az SSD-vel és a HDD-vel se, azért mondta rá, hogy putri mert a samsung a legjobb és azt szokták ajánlani SSD téren, de semmi gond nincs ezzel az SSD-vel sem, kicsit lassabb, a HDD ugyan ez a WD-re mondják itt a fórumon, hogy a legjobb mert a Toshibára több a panasz és a rossz emlék. A táp az más kérdés az tényleg nem egy bajnok darab, azért mondta rá, hogy putri mert nem bronze/silver/gold/plat besorolású csak egy mezei 85±os táp és egy ilyen árban lévő gépnél nem a tápon kéne spórolni, hisz ez látja el a rendszert naftával ha ez meghal viheti magával az egészet. Erre én is azt mondom, hogy ha nem is most de minnél hamarabb cseréld le egy legalább silver/gold minősítéssel rendelkezőre csak a biztonság kedvéért, de ez is egyéni döntés, wattban nincs gond ha nem húzód a 8700K-t. :slight_smile:

4 Likes

Tudtok ajánlani egy tápegységet?

Bármelyik táp, amit itt találsz:

1 Like

Nah, mondtam én, hogy helyettem is elmondják. :smiley:
Az SSD azért putri, mert lassú, és sokan panaszkodnak rá, hogy csak 1-1,5 éveig bírja. Ezen kívül mindent leírtak.

Egy mezei 80+ white táppal is lehet támadni, de nem egy ilyen konfignál. Egyébként, az a white tápok közt is egy gyengébb darab.