[PC][Sok játék] Amikkel játszanék ahhoz embereket keresek!

Sziasztok!

Olyanokat keresek akikkel jót lehetne játszani vagy nincs kivel játszania és lehet sokat hülyéskedni. :smiley:
Én 22 éves vagyok. Annyi elvárásom lenne hogy 16+ életév legyen.

Szervert tudok futtatni. Már lagg mentesen mivel 21-én bekötötték végre a 250mb -os netet :slight_smile:
Régen is futtattam csak akkor volt kezdő lagg mert 15mb -os DSL netem volt :smiley: Ilyen a falusi élet.

Amiket szívesen játszanék csak egyedül nem az igazi:

~ 7 Days To Die (jelenleg játszok vele/streamelem)

~ Bloody Trapland (valaha végig játszani xD)

~ Don’t Starve Together

~ Euró Truck Simulator 2 (Trucksbookon van cégem)

~ Rust (Ha sokan lennénk akár saját szerver és egymás ellen :D)

~ ARK: Survival Evolved (már régen játszottam vele)

~ Broforce

~ Empyrion - Galactic Survival

~ GTA - San Andreas (MTA)

~ Dota 2

~ PlayerUnknow’s Battlegrounds (Még kezdő vagyok!)

~ Metin2 (hivatalos magyar VAGY a saját szerveremen ami már évek óta megvan :smiley: )

~ Minecraft(ha úgy tartja a kedvem.)

~ Cubic Castles( És egy kis gagyi játék xD)

~ Alien Swarm: Reactive Drop

~World of Tanks

Ezen felül és szívesen videózok/streamelek.
Csak sajnos vannak korlátok amit a gépem nem mindent enged :confused: Nem vagyok egy pénzes zsák. :smiley:
Jelenleg 7 Days To Die-t streamelek twitch-re (Egyik haverommal játsszuk) amit át töltök youtube-ra.

Steam : Kipurcantix
Csak azt fogadom el aki rám ír itt privátban! VAGY ír itt hozzászólást!

Viszont munka miatt én átlagban este tudok lenni meg hétvégén. Kivétel ünnepek akkor tudok lenni sokat.

Azon kívül ilyen mmorpg játékok jöhetnek persze van 1-2 kivétel amikkel már nem szeretnék játszani.

Amikkel biztosan nem szeretnék már játszani:

~ Counter Strike : Global Offensive (és a korábbi verziói)

~ Team Fortress 2

~ H1Z1

~ Gates of Andaron

~ Terraria

Fogalmazás/helyesírási hibákért elnézést! :smiley:

Remélem ilyen témát lehet nyitni! :slight_smile: Csak nem szerettem volna annyi témába beleírni/újat létrehozni.
Lehet kérdezni játékokat és válaszolok rá hogy játszottam/játszhatunk/nem szeretem stb.

Addig is további jó fórumozást és játékot! Remélem hamarosan együtt játszunk majd! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A legtöbb játékra itt a fórumon is van külön topic: #jatekok:multiplayer kategórián belül.
Valamint a WeAreTheVR közösség Discord szerverén tudsz külön játékokra létrehozott szobákban társakat keresni. Valamint itt voice csatornán beszélni is.
Itt találod: https://discord.gg/wearethevr

Én már próbáltam régebben is és több helyre is írtam már de sikertelenül. Azért gondoltam hogy nyitok egyet amiben össze foglalom a dolgokat.
De vagy nem vagyok szimpatikus vagy az hogy sok a túl fiatal és nincsenek meg 16 évesek.
Én már csak erre tudok gondolni. De ez van hát játszok egyedül mi mást csinálhatnék :confused:

Én szívesen játszanék, de sajna kevés időm van. Ark-ot is emiatt játszom single playerben, mert nem telik az idő offline. Rustot is emiatt nem vettem meg, nincs rá elég időm, pedig nagyon tetszene.

Mennyi időt szoktál játszani naponta kb?

Ez nagyon változó.
3 műszakban nyomom, éjszakás héten szinte semmit, délutános héten csak délelőtt, vagy késő éjjel, ha asszony éjszakás.
Leginkább akkor gamingelek ha dolgozik a párom és épp nincs mit csinálni, de mivel ilyen össze-vissza dolgozok, sokszor mást kell csinálnom a szabadidőmben, ezért is felejtős a rust, meg az ark online, nem tudnék érvényesülni.
Néha beesik 1-1 nap, akkor kockulok akár 10-12 órát is :smiley:

Itt a fórumon többet vagyok, mint gép előtt, ha van rá idő még melóba is felnézek xD

Ja értem :confused: hát az nem jó