PC-t építenék

Sziasztok. Szeretnék építeni egy gépet és szükségem lenne másodvéleményre. A build a következőket tartalmazná:
Alaplap: ASUS ROG STRIX B460-H GAMING
Proci: i7-10700K Comet Lake
Proci hűtő:Corsair A500 Dual Fan
Ram: Corsair Vengeance RGB PRO 32GB, DDR4, 2666MHz, CL16, Dual Channel Kit
Ház: Thermaltake Commander C33
Videókártyám egyenlőre xfx rx 580 de idővel cserélem azt is erősebbre.
Előrre is köszönöm.

Jelenleg nagyon nem éri meg Intelt építeni. A kereted alapján válassz innen buildet, ha kiegyensúlyozott, minőségi gépet akarsz.

1 Like

Ettől eltekintve K-s procihoz Z-s lapot veszünk.

Ez helyett meg néznék egy dark rock pro 4-et vagy egy noctua dh15-öt.

5 Likes

Köszi szépen.
Akkor azt mondod,hogy inkabb nézzek egy ryzen buildet,jelenleg jobban járnék azzal?

Igen, sokkal jobban megéri most AMD buildet összerakni. Van valamelyikhez konkrét kérdésed? Nem kell a cuccot ugyan onnan venni feltétlen, legtöbb helyen raknak össze hozott cuccbol is. (pesti iponnál biztosan.)

3 Likes

Most így hirtelen nincs kérdésem,mert amd-n még nem gondolkoztam,de utánna nézek és megprobálok összeválogatni pár dolgott,aztán ismét segítséget fogok kérni. A helyzet,hogy Erdélyben élek és itt kell megoldjam a dolgott. Köszönöm a válasz.

Nem jó az amit küldtünk ajánló? Ár/értékben az éri meg legjobban ami abban van. Ha valami nincs nálatok ajánlunk helyette mást.

1 Like

Bocsi,azon valahogy átcsúsztam. Most néztem meg és megfelel. A ryzen 7 3700x procit nézegettem csak az alaplappal bajlódtam de persze ha figyelmesebb lettem volna akkor azzal sem kellet volna bajlodnom mert itt volt a szemem előtt.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!

1 Like

Főleg @sutyomatic érdeme, mi csak linkelgetjük mindenhova

4 Likes