PC táp vélemény

Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne, mégpedig, hogy mit gondoltok erről a tápról.
Erős lehet még, vagy pedig inkább szánjam eladásra? Egy régi számítógépemből szereltem ki.
Próbáltam úgy fotózni, hogy a fontos adatok látszódjanak!
Köszönöm mindenkinek a válaszát előre is! :slight_smile:

Szia!

Ez egy újonnan is a ~15e-es kategóriába tartozó táp. 2006-os modell. Anno nem volt rossz a kategóriájában, de már eljárt nagyon felette az idő.

Tápot nem az “ereje” alapján veszünk, hanem mindent összegezve: teljesítmény, hatásfok, megbízhatóság, hűtés és garancia alapján.

3 Likes

Itt a fórumon is van tápajánló, vagy bővebben:

Tápnál azt figyeld, hogy milyen kategóriájú gépbe teszed. Egy cerkába irodai alkalmazásra nem kell 40-50 ropis kategória. Gémerbe, 3d-s tervezéshez, vagy videóvágáshoz összerakott “atomerőművekhez” meg nem teszünk kérdéses minőségűt, vagy kissebb teljesítményűt.

4 Likes

Én konkrétan rákerestem az adott modell külföldi tesztjére/leírására, mivel már nem szerepel az LTT PSU list-jében, lévén, hogy mennyi idős.

Cserébe a kérdezőt sem igazán értem, hogy mit szeretne tudni. :smiley:

Továbbá: használt, ismeretlen előéletű és/vagy idős tápegységet NEM HASZNÁLUNK!

4 Likes

Tudom persze!
Csak rá találtam, és szerettem volna kicsit többet megtudni róla :smiley:
Akkor eladni sem tudom már nagyon?

Szia!
Igen tudom, persze :slight_smile:
Csak szerettem volna egy kicsit többet megtudni róla, ezek szerint eladni se tudom már igazán?

Szia!
Tudom, csak kicsit többet szerettem volna megtudni róla, mert véletlen találtam csak rá:)

El tudod, ha működik. Sajnos sokakat nem érdekel a táp. Mondjuk, ha valami egyszerű kis gépbe megy, akkor vélhetőleg nem lesz gond. Garanciát ne vállalj, max. arra, hogy működik.

1 Like

Rendben!
Köszönöm mindenkinek a választ és az idejét is!
Meghírdettem végül a tápot, és addig marad a dobozában :smiley:
Zárható a Topic :slight_smile:

2 Likes