[PC] TheVRapp indulás tálcán

A TheVRapp-ba tudsz integrálni egy olyan opciót, hogy a Win indulásakor csak tálcán induljon, ne pedig poppoló ablakkal?

1 Like

Igen, ez egy jó ötlet :slight_smile: Ránézek. Majd a napokban akkor lesz új update. (Csak hát Ghost Recon Beta jön… :stuck_out_tongue: )

1 Like

Ne is mondd… Valszeg én is csak azért fogom látni a napfényt, mert ablaknak háttal ülök. …és a falról visszaverődik majd. :smiley:

2 Likes

Fent van az update :smiley:

Egyedi, új Installert készítettem a Windows TheVRapphoz, lehet hogy akad benne bug. Ha találsz szólj :smiley:

Itt megtalálod a legfrissebb verziót:

Ezek változtak az appban:

1 Like

Valami gebasz van az installerral. Avira és a Win önvédelme is megkergül az installer indításánál és eztz dobaja ki:

Avira lesz a ludas, túl veszélyesnek tartja azt, hogy egy program rendszergazdai joggal kibontson egy fájlt…
Nem értem. Ez egy sima app Visual Studioban írva, nincs benne semmi káros azon kívül hogy rendszergazdai jog kell ahhoz hogy mappát hozzon létre a Program Files-ba és beleírja a TheVRapp.exe-t.

VirusTotal

TheVRapp Installer: Installer Check

Maga a TheVRapp.exe: TheVRapp Check

Mindent én programoztam, még a telepítőt is, hogy semmi idegen kód ne zavarjon be.

Furcsálltam is, mert a checkloggban nem volt az Avirával gond.
Na nem baj, lekapcsoltam mindent a telepítésig és felment. :+1:

Teszteltem!
AVG || AVAST || AVIRA
Egyiksem jelzett semmit. Hanem…

A Luke Filewalker az avira felhő alapú programja akadályozta meg a letöltést.

Megoldható a Realtime proti ideiglenes kikapcsolásával az a lényeg. :slight_smile:

2 Likes