TheVR Fórum

Pc upgrade terv

Sziasztok!

Kb 1 éve akartam gépet összerakni de akkor letettem róla mert sokan tanácsoltátok hogy ne most újítsak mert mindennek az ára az egekben van és ezt én is észrevettem.
Most újra igényt érzek,hogy karácsony vagy január végére(szülinapom)megpróbálnék újítani hogy legalább egy gta5(rp lenne a cél) meg egy forza horizon 4 vagy 5 elfusson a gépen egy elfogadható szinten de azért nem akarnék fél milliót rákölteni az egészre(nem tudom hogy mennyire reálisak így az igényeim mert nem néztem utána ezeknek a dolgoknak ezért is írok elsőnek ide).
A fent említett 2 játék mellett a Lol-t meg Rainbow Six-et szoktam még játszani amiknek nyilván nincs akkora gép igényük ezért is lenne elég nekem egy olyan konfig amivel egy közepes szinten futna a gta meg a forza,nem lényeg nekem az ultra beállítás:D

Ha valaki tudna segíteni/tanácsot adni/lebeszélni most erről a tervről,előre is köszönöm!:slight_smile:

Ez szép és jó, de a keretösszeg nélkül, egy comodor és a nasa+tesla teljesítménye között bármi szóbajöhet.

2 Likes

Lehet lenyilaznak majd a hozzászólok, de a leggazdaságosabban a fenti címekre és még sokkal többre egy xbox series x-et ajánlanék, simán nyújtja azt vagy többet is mint amit 500k-ért összerakott géptől kapnál.

Az alkatrész árak nem igazán változtak jelentősen, sőt némely cucc még drágább is lett, mondhatnám, hogy várj még egy évet, csak addig sem játszol :slight_smile: és max sejteni/remélni lehet valami csökkenést.

6 Likes