Pc vásárlás 235ezer ftig

Hello intel/amd gépet szeretnék játékra és streamelésre vásárolni 235ezer ft-ig csak nemtudom hogy milyen ezért kérem a segitségeteket

1 Like

Kereső meg dísznek van -.-
image

1 Like

Ennyiért kb el lehet felejteni a jó minőségű streamelést egy gépről (legalábbis az erőforrásigényesebb játékoknál), minden másra ott a build ajánló.

1 Like

én inkább gtx 1660 videókártyáért jobban oda vagyok mint az rx580 ért.

1660 drágább, ellenben nem olyan sokkal gyorsabb.

ezt raktam össze,ez igy jó?

azért ezt a tápot választottam mivel 2 haveromnak is ez van és mind a kettő napiszinten több órát hétvégente több 10 órát is szokott,nekik semmi baja sincs vele.

Az ajtó támasz nem táp.

1 Like

Tápot semmiképp nem venném, és a ház sem a legjobb. Rendszertelepítés tök felesleges, mert ahhoz venned kéne tőlük egy windowst is. Online találsz 3-4000ft-ért windowst, amit te is fel tudsz telepíteni.

1 Like

Segítséget kérsz, de ha nem fogadod meg a tanácsokat, akkor kb. feleslegesen tetted fel a kérdést…
Beleraksz egy olyan házat, amibe én semmit sem pakolnék, nem hogy egy majd 250k-s bildet. A tápra szintén semmit nem bíznék. A kártya el lett mondva, hogy nem éri meg, mégis azt választottad. Persze a te pénzed, a többiek is csak segíteni akartak…

2 Likes

1X8 ramot sem veszünk, főleg nem ryzenhez…

1 Like

akkor milyet?

Jogos, a felett el is siklottam.

1 Like

de a bitfenix formula 550w táp az jó lesz ?

igen, az egy elég jó és viszonylag olcsó táp.

és a [
FSP 550W 80+ Raider II Silver? láttam ajánlóban is és e mellet döntenék az fsp melett.

Az is oké

köszi a sok segitséget ehet zárni

Viszont legalább memóriából vegyél 2-szer 8Gb-ot, ha a gépház és alaplap tekintetében nem hallgatsz a tobbiekre.
Nem véletlenül van az olcsóbb konfigokban is 2-szer 4Gb ram egy 8Gb-os helyett… Sokkal gyorsabb dual channelben a gép működése, szóval mindenképp maradj a 2-szer 8-nál. Az sem megoldás, hogy most veszel 8Gb-ot és később még “ugyan olyan memóriát”, mert nincs garancia úgy, hogy jól fognak együtt működni dual channelben. Szóval vagy 2-szer 4 vagy 2-szer 8. :smiley: