PC vétel

Sziasztok ninjonok közeljövőben fogok venni gépet pcoutlet-ről kinéztem egy géept csak az a baj nem írták oda ,hogy pontosan milyen termékek vannak benne pl vidikari ram alaplap márkája stb valaki rendelt már innen ? tudna esetleg segíteni? mert írtam nekik emailt is facebookon is de még nem jött válasz (nem kell komment máshonnan sokkal olcsóbb ne egybe vedd stb tudom máshol olcsóbb de ez van innen fogom venni) csak olyanok írjanak akik tudnak is valamit az oldalról ezt a gépet néztem ki :
PC I5 NVIDIA GTX GAMER SZÁMÍTÓGÉP
I5-6500 4x3200/3600MHz
Socket 1151, H270
8192MB DDR4 2133MHz
2000GB SATA3 HDD
Nvidia Geforce GTX1050 4096MB DDR5 DVI-D/HDMI/DP
10/100/1000 LAN, int HD audio
Aerocool V3X ház
Chieftec 500W tápegység

weboldal: http://www.pcoutlet.hu

előre is kösz a válaszokat

Szia!
Nem teljesen értem a problémát…a ramok, a hdd és az alaplap márkája valóban nincs megadva, de látatlanba mi se tudjuk kitalálni… A többi termék elég konkrét, azon nincs mit nézni… Ez az egyik…
A másik, hogy nem írtad mire kéne a gép, mit vársz el tőle. Alapvetően elég szerencsétlenül össze állított kombinációnak érzem, főleg proci és videókártya téren…
De ehhez tudni kéne, hogy mik az igények.
Ja és az chieftec táp se tetszik annyira…

2 Likes

mint már mondtam nem gép ajánlás kell csak ha valaki rendelt e már gépet milyen fajtákat küldtek ki de látom nem sikerült megértettnem hogy csak az érdekel aki rendelt vagy tudja mit küldenek tudna segíteni nekem

Én már rendeltem gépet innen még 2013ban azóta soha többet előre összerakott pct nem veszek. Olcsó szar HKC táp volt benne ami 2honap után megadta magát, házból is a legolcsobbat oda bsszak neked. Mellesleg nem éri meg, lehúznak, jobb összerakóval megcsinálni egy igényeidet kielégítő gépet, és akkor abba tudod , hogy mi van benne :smiley:

1 Like

Hát eléggé leszűkítetted azon emberek halmazát akiktől információt vársz a tervezett jövőbeni vásárlásoddal kapcsolatban, szinte csodával határos hogy @vilmos1000 benne volt ebben a metszetben. Annyi szinte biztos hogy általában mindegyikből a legolcsóbb változat lesz a gépben.

3 Likes

Pont ezt akartam írni, foleg butaság ilyen helyrol venni ha pcx enazt rakjak bele amit kersz. Ha valamiert olcsó az azert van mert kiirjak pl. B150 es alaplap, es belerakjak a leges leg olcsóbbat :confused:

kaptam választ aki ismeri a boltot attól aztmondta azt tesznek bele ami raktáron van és most gigabyte alaplap / vidikari + corsair ram van nekik szóval jobban nem is járhattam volna

Vicc kategória…

Ez került akkor összesen 89 ezer Ft-ba!

Integrált AMD 760G 1GB videó kártya xD aha csak én egy 256MB-s fos talicskát kaptam akkor, és mivel marhára akartam CSGO-zni és egy integrált trágya dombbal el se indult volna, vettem bele 23e-ft ért egy GT640 GDDR5 1GB kártyát, amivel már tudtam játszani.

A processzora ahhoz képest , hogy AMD és , hogy 2,5GHz meglepően jó xd
Egyébként amit mondtam már, az eredeti HKC táp meghalt már, az előlapi panelen az audio bemenetek nem működnek, előlapi LED világítás a bekapcsoló gombnál meghalt…

Ja igen és a garancia hát az valami vicc :DD Kiszerelsz akár 1 alkatrészt, pl tápot, már nincs garancia az egész gépre. Hála a jóégnek Szeptemberre megtudom venni az új konfigot 150 körül, és nem kell ezzel szenvednem

vilmos1000 neked levolt zárva valami matrica szerüvel a gépház vagy csak garanciába le volt írva nem lehet bontani?

Csak le volt írva, de ez egy nagy hülyeség… és szemétség a cég részéről hozzáteszem.

felhívtam őket aztmondták lehet cserélni csak visszakell nekik küldeni az új gput vagy amit akarsz cserélni ,hogy biztos ne felhasználói hiba legyen pl ha elbaszol valamit ők azért nem vállalnak érte felelősséget de ha elküldöd neki új gput+gépet vissza küldik az új gpu a gépben és a régi mellette