PCneked weboldal?

Srácok lányok! Valami tapasztalat ezzel az oldallal kapcsolatban valakinek? https://www.pcneked.hu

Hát nem is tudom, inkább PCX…

1 Like

Utána néztem kicsit, nem tűnik gázosnak sem céginfó sem weboldal alapján, habár kissé zavaros ezzel a sablonnal :slight_smile: .
Van lehetőséged készpénz fizetésre átvételkor így azért sok mindent nem tud trükközni.

Szer: Legnagyobb hátrányuk hogy teljes konfigokat árulnak ami sosem a legideálisabb választás és az ár is kicsit magas.

1 Like

Bevallom srácok igazából a hitel funkció miatt választanám az oldalt, és egyedi gép összeszerelését is válallják. Ha netán tudtok olyan weboldalt ahol hitelre lehet gépet venni, és akár saját pct is lehet építeni , megköszönném.

Nem igazán látom a weblapon, hogy hol tudnál egyedi alkatrészeket választani.

Ha jól emlékszem aqua-nál van áruhitel…

Szerk: Van ugyan az a cetelem konstrukció.
Össze is rakják neked pár ezer forintért de nem a legolcsóbb megoldás.

Az aqua-nál egyedi konfigurációra van lehetőség? És a hitel felületet hol találtad? Lehet én vagyok a vak,kövezz meg nyugodtan :grinning:

https://www.aqua.hu/cetelem-online-aruhitel.html

https://www.aqua.hu/szamitogep-osszeszerelesi-dij-283.html?gclid=Cj0KCQiA3b3gBRDAARIsAL6D-N8KzdtT2DP7-dZGzHYdE2T8ngkZUciBJXSf_iukfAAdBjRR-gIUHWYaAodSEALw_wcB

1 Like

Csak összehasonlítás képpen:
pcneked.hu-ról: MidGamer Core i5 1050Ti
i5-7500: előző generáció, helyette i3-8100 újabb és jobb is
1050Ti: nem éri meg az árát, ugyanenyniért rx570 4gb-ot lehet kapni
alaplap: valami H110M(nagy eséjjel valami olcsó darab), helyette asrock b360m pro4
táp: ismeretlen 500W, helyette egy fsp hexa+ 500W
ház: AeroCool V3X Advance Edition, helyette egy CM MasterBox Lite 3.1
hdd: valami 1Tb-os, helyette Toshiba P300 1 Tb(lehet abban a gépben is ez van)
ram: 8GB DDR4 2400MHz, helyette biztos dual chaneles 8gb
pcnked ár: 202900 helyett most 193 900 Ft
iponon összerakott build: 193 430 Ft
Nem azt mondom, hogy ezt a konfigot nézd, csak annyit hogy mennyire nem éri meg így megvenni.
Valószínüleg aqua-nál is hasonlóan jönnének ki az árak.

1 Like

Remek, köszönöm. Hazaértem átnézem a dolgokat, köszi a fáradozást. Majd még meglátom.:slight_smile:

Tudom tudom, csak emailben váltottam velük pár szót és egyéni igényeket is teljesítenek. De teljes mértékben igazad/igazatok van. Semmiképp sem a fix buildjeik közül akartam választani

Nem igazàn javaslom a hitelre történő vásárlsást inkább gyüjtögesd össze azt a pénzt ami a törlesztőre szánnál. Egyetlen indokolt eset szerintem ha melóra kell most sos-ben a gép amivel megkeresed az árát és ha nincs bukod a projektet.

1 Like

Az a helyzet, hogy most kellene a gép. Viszont ami magát a gépet illeti, tudnátok segíteni a legoptimálisabb buildet összehozni 250k körül egy Ryzen 5 2600X és egy GTX 1060 6gb-at alapul véve?

A build ajánlót szerintem linkelték már neked :slight_smile:
(Ha nem akkor szégyelljétek magatokat :stuck_out_tongue:)

Edit: Látom nem :smile:

1 Like

Nem linkeltük mert egy oldal véleményezéséből indult a story :stuck_out_tongue:
De már el is kezdtem szégyelni magam :smiley:

2 Likes

Tudom, de ne értsd fére, nem beszólásnak szántam :slight_smile:

No para! Én is poénra vettem :slight_smile:

1 Like

Na akkor jó, csak tudod gépelt szövegen keresztül nehéz kikövetkeztetni hogy milyen hangsúlyozzásal mondaná az illető :smile:

2 Likes