PCX vs iPon?

Nem is akartam sose támadhatatlan gépet.
Arra kellene vagy 1,5 milla :joy:
Csak ha ennyit költök legyen az előírt kompatibilis és ne 24eFt-on múljon.
Az induló 1milla volt.
Amikor rendeltem másnap beszéltem velük telefonon a proci hűtő csere miatt és kértem nézzék át rendben van e. Azt mondták okés.
Aztán olvastam pár negatív tapasztalatot a házról és kértem egy jobbat, akkor is kértem bármi van szóljanak.
Aztán mikor kicsit több időm volt péntek délután néztem pár videójukat (https://www.youtube.com/watch?v=9g5ZuhByBdc) és pont a procival kapcsolatban.
Kérdeztem biztos jó lesz? Biztos. Akkor oké.
Nem hagyott nyugodni a dolog és kutakodtam , de nem igazán találtam X370-el I9900K procit.
Amit találtam az is inkább csak bizonygatta hogy elviszi.
Na ekkor gurult el a gyógyszer hogy 1.2 millánál tartok de 24 ezret akarnak nekem spórolni, miközben végig többször is kértem szóljanak és nem olyan gépet szeretnék ami csak elmegy, hanem gond nélkül menjen!

1 Like

Azt az időt amit rendelés után szántál a különböző források tanulmányozására minden elött teszed meg az sok bosszuságtól megkimélt volna :wink:

Persze értem a problémádat és én sem lennék boldog a helyzettől, nem a boltot akartam védeni :wink: . Jobban állást tudnék foglalni, ha tudnám mit mire cseréltettél benne és lapot a többszöri érdeklödés után valóban ajánlhattak volna mást, de az is jó lap. Mire lesz cserélve?
Most ránéztem pár videóra, ha már szóba kerültek és ahogy látom ott megemlitik nagyon óvatosan a gyenge pontokat az adott gépnél.

Én az iPon-tól többször is rendeltem, nagyon megbízható, Pick-Pack pontra kérve mindig 2 nap alatt megjött, csak pozitív!

1 Like

Ja ja de nem gondoltam hogy ezek a boltok ennyire nem foglalkoznak az ügyféllel.
Ha cégemhez fordul egy megrendelő cég, mi mindent megteszünk hogy elégedettek legyenek.
Vagy ha csak elmegyek egy márkás boltba vásárolni és 100e felett költök olyan kedvesek tudnak lenni hogy behidalsz :joy::joy::joy:
Itt meg pc boltok leszarnak…
Pedig ha ügyesen csinálnák duplázódna az ügyfél.
(A többit a kérdésedre privátban küldtem)

Ment a válasz :slight_smile:
Nagyon változó, tapasztalatom szerint, hogy miként kezelnek és igaz ahol normálisak oda szivesebben megyek vissza meg többet is költök.
Van olyan bolt az én listámon is hogy csak kivételes esetben fordulok hozzájuk éa elég volt annyi, hogy egy neten kinézett cucc már elfogyott és a kérdésre: “Mit ajánlana helyette?” megkaptam a teljes kinyomtatott árukészlet listát, több száz oldalt, hogy keressem ki abból :smiley:

1 Like

Nem ehhez a topic témához tartozik de pl laptopról is azért mondtam le, mert balxaszxk a pc,laptop cégek.
Egy ASUS SCAR III-at akartam I9880H procival és 17", 2070RTX.
Érdeklődtem ASUS-nál több oldalról de nem tudtak semmit mondani mikor lesz itthon.
Aztán más webshopok kiderítették hogy a gyártó még nem rendelt ilyen típust, vagyis a magyar ASUS.
Ehhez képest európában máshol már 1-2 hónapja kapható I7-es procival.
Megkérdeztem a német ASUS ügyfélszolgálatot mikor lesz 9-es procival.
Jött is a válasz októbertől.
Ez a különbség még mindig itthon és nyugat európa között az ügyfélkezeléssel.

1 Like

Nézd ebben a videóban Márk belátja hogy hibázott a i9 9900k-nál.Mert a z370 már nem elég a ahhoz a procihoz.

2 Likes

Már régebben is elmondták.

Azóta már megoldottam.
Nem vettem át addig míg ki nem cserélik a z390-sre és ennyi.
Variálhatsz annyit amennyit akarsz a megadott időkereten belül és megcsinálják.
A többit pedig már előzőekben leírtam.
Nem akarom kétszer leírni. :sweat_smile:

Nem akarok új topikot nyitni szóval itt kérdezem meg, hogy alza-n valaki szereltetett össze gépet? Véleményekre vagyok kíváncsi. Köszönöm!

Nagyjából ugyan olyan mint a többi, ahogy láttam. A minőség attól függ, hogy mennyire igényes a szerelő a munkájára. Általában a kábelmenedzsment változó, de a gép működik.

1 Like

Ne!Pcx-hez menj.Én azt javaslom neked.