PÉZ - fórum kapcsolat lehet? (Vagy már van?)

Az jutott eszembe, hogy ez is lehetne a revlo-s cuccal összeköttetésben, mint a youtube feliratkozás. Mondjuk achievmentenként, posztonként, blabla lehetne PÉZt farmolni. Buta ötlet, vagy megvalósítható?

10 kedvelés

A Revlobot elvileg Twitchre lett fejlesztve.
Tudomásom szerint nem lehet külső rendszert (pl. a fórumot) hozzá kapcsolni

Az ötlettel csak a baj, hogy ha a userek itt is tudnának PÉZ-t szerezni, akkor egy részük nem járna streamre.
A PÉZ a stream allatti funkciók és a stream chat tartalmasabbá tételét szolgálja.

5 kedvelés

Nem is ilyen szanaszét spamelésre gondoltam, az elég ocsmány lenne :smiley: Hanem csak úgy, mint a youtube, azt is meg lehetett oldani, ezért gondoltam, hogy a fórum is simán összeköthető vele, főleg, hogy eleve twitch-el kell regelni, így van köze hozzá. Persze nem látok bele ilyesmibe, csak ötletelek, hátha :slight_smile:

1 kedvelés

Szerintem olyat meg lehet oldani, hogy ha fórum tag vagy, akkor úgy mint a Youtube subscribenál, itt is kapsz heti 120 PÉZ-t.
Ez már lehet hogy megvalósítható. :wink: :slight_smile:

@TheVR_Jani Megnézzük… Köszi.

7 kedvelés

Esetleg valahogy a kintüntetésekért járhatná valamennyi PÉZ, szerintem jó lenne, több értelmet adna a kitüntetés gyűjtögetésnek :slight_smile:

2 kedvelés

igazából aki csak a PÉZ miatt jár streamre az nem is nagy baj ha nincs ott :wink:

7 kedvelés