TheVR Fórum

Phasmophobia mikrofon hiba

Halli nekem egy olyan problémám lenne hogy a phasmophobiában ha elindítom és probálnám használni a mikrofonomat nem érzékeli tesztelésnél és beállításoknál sem érzékeli. Több videót is néztem de sehogy nem működöt. Egy gWings gw959hs gaming headsetet használok.
Köszönöm előre is a segítséget.

Ha USB-ről használod a fülest akkor az USB hangkártya mikrofonját állítsd be alapértelmezett kommunikációs eszköznek. A legtöbb játékban lévő VoIP azt használja amire ez be van lőve.

image

2 Likes

Nem, simma bemeneteles marmint kulon hang es mikrofon jack.

A szisztéma akkor viszont ugyan az annyi különbséggel hogy az alaplapi hangzsuga Mikrofon portját állítsd be ugyanígy.

Meg vannak csinalva amiket kuldtel ugy alidtottam be viszont meg mindig nem hasznalja havernal usb-s mikrofonnal meg mukodik akkor lehet jatek hiba?

Alapértelmezett felvevő eszköz is?

Igen

In-game is be van állítva arra az eszközre?

2 Likes

Másik programban, Windows tesztnél jó a mikrofon?

Igen mast nem is tudok hasznalni
Igen ott hasznalja meg minden mas alkalmazas

Nekem is ugyan ez a bajom semmi nem segít :frowning:

@lengyelb összefűzöd kérlek ezt a topicot az alábbival? És akkor ez mehet téma kibeszélőnek.

1 Like

Sziasztok! 1 napja próbálom megoldani de semmit sem haladtam. Megnéztem 1000 videót de nem segítettek.
A problémám az hogy a játék egyszerűen nem hall engem. És mivel a Phasmophobia-ban a mikrofon egy elég fontos rész szeretnék erre megoldást találni.

Amit eddig próbáltam:

• Alap windows beszéd felismerésen az összes dolgot megpróbáltam, mivel sok helyen ezt javasolják.
  • A Win-en a mikrofon alap eszköz ként van beállítva.
  • és még több ezer yt videó alapján pár beállításokat.

Előre is köszi a helpet.

Na szóval, úgy tűnik ez egy, a fejlesztő által ismeret hiba, és dolgoznak egy stabil megoldáson. Amennyiben a mikrofon egyébként működik, Windows beállításoknál egyértelműen érzékeli a gép, úgy egyelőre csak a játék béta verziójának telepítése segíthet.

Forrás.

2 Likes