Pihenés

Sziasztok:) Én arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan szokott kikapcsolódni? Akár napközben, mikor tartotok egy rövidke szünetet, akár hétvégente. Szerettek hétvégén eljárni valahová? :smiley: És mit gondoltok a nyaralásról? Jó ha tud menni az ember vagy nem szükséges?
Előre is köszi a válaszokat, remélem jól láttam, hogy nem volt még ez a kérdés :slight_smile:

Nekem a napķözben vagy meló közbeni lazítas az az, hogy bedugom a fülest és csak hallgatom a zenéz mindent és mindenki mást kizárva közbe elszürcsölgetem a kávémat elszivom a cogimet majd irány vissza a konyha és a stressz :grin: este pedig amikor már a gyerek és az asszony is elaludtak mehet egy kis youtube ozás.

A nyaralás szerintem jó dolog persze ez attól is függ hol, hogyan és kivel tölti el az ember. Mindenképpen olyan tevékenységet érdemes választani ami akár vagy egy új élménnyel gazdagít de ha nem is mjndenképpen feltöltődés legyen.

Ultimate pihenés: Otthonmaradok és leülök a gép elé… :joy: Megnézek egy filmet, gameplayt, vagy valamit youtubeon, játszok egyet, utánanézek valaminek, ami érdekel, stb.