TheVR Fórum

Pisti Apa lett!

Pisti Apa lett!

Mindenki egészséges!
Gratulálunk!

44 Likes

Innen is gratulálok Pistinek! :slight_smile: Jó egészséget a babának! :slight_smile: Kicsit hiányozni fog a stream-ekből, de mindenkép felvillanyozta a napomat ez a hír. :slight_smile: Kibírjuk ezt az időszakot nélküle. Jó babázást neki! :slight_smile:

4 Likes

Gratulálok Pisti! Család mindenek előtt!
Várunk majd vissza :slight_smile:

4 Likes

Gratulálok Pisti! :slight_smile: Jó egészséget a picinek, az Anyukának és sok sok örömet, boldog perceket kívánok nektek! :slight_smile: Vigyázzatok magatokra! :slight_smile:

5 Likes

Gratulálok és soook sok egészséget kívánok, Babának, Mamának és persze Pistinek! :baby::partying_face: Igazán örömteli hír ami végre feldobja ezt a depresszív időszakot… :relaxed:

1 Like

Gratulálok Pisti!
Sok erőt egészséget kívánok a picinek és természetesen az anyukájának is :slight_smile:
Sok sok boldogságot nektek!!! :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::family_man_woman_girl:

Hattalmas Gratula! :slight_smile: Örül a szívem, hogy egy újabb kismanó született!
Kitartást kívánok innen is ahhoz a pár naphoz amíg nem láthatja őket- át tudom érezni! ( Én a kismanómat három napig nem láttam,utána is csak 3 óránként :frowning: )
Élvezzétek ki minden pillanatát,gyorsan nőnek és baromi okosak! :wink:
Ez egy életre szóló kaland lesz :slight_smile: ( bár az én kalandom csak 5 hónapja tart :smiley: )

1 Like

Sok boldogságot a családnak! :heart:

Gratulálok és minden jót kívánok a családnak.

Sok boldogságot kívánok neki és a családjának! :slight_smile:

Gratulálok a családnak,és erőt,egézséget kívánok! :family_man_woman_girl:

Első reakció mikor ilyet hallok mindíg:
giphy

Második ami megfordul a fejemben:
3

Harmadszor meg csak nevetni tudok rajta:
2

DE így már világos miért volt egy olyan hirtelen esküvő :rofl:

1 Like

Gratulálok! :slight_smile:
BTW:Pont most felejtettem el nézni a streamet :frowning:

Gratulálok Pisti!
Üdv az apukák klubjában!
Jó egészséget nektek!
Lenyomtál már egy pár BossFight-ot, de azok sehol nincsenek a pelenkázásokhoz képest (persze nem minden esetben), de összességében minden perce megéri!
Kitartás!

1 Like