TheVR Fórum

Pisti karórája

Sziasztok.
Parnapja neztem a prototype videokat es Pisti karoraja felbukan a facecamon milyen karorat hasznal??
Segitsegeteket elore koszonom

Erre gondolsz? erre

Nem. Egy ilyen feher szijja van .

image
ezen a rendkívül előnyös képen elég jól látszik, de ember legyen a talpán ki ebből megmondja. Ha nem jön válasz dobj egy 3usd donatet és kérdezd meg benne.

Errol lenne szo.

Lattom mar valaszoltak :slight_smile:

Valamilyen G-Shock-nak tűnik, dehogy melyik modell tudja tök.

1 Like

nem tudom mennyire életképes, de @lengyelb rá tudsz kérdezni?

@sutyomatic na, akkor csak pár száz (ezer?) lehetőségre szűkült a kör, jó lesz ez :smile: :smile:

Túlsok full LCD kijelzős fekete-fehér kombó szerintem nagyon van most forgalomban talán.

GBD-H1000-1A7ER-nek tűnik, csak nem látszik a libafoszöld a szíjon a green screen miatt.

4 Likes

Nyilván túloztam, meg nem nagyon vagyok benne az órák világban, de respect, hogy megtaláltad. Ha a kérdező is úgy gondolja mehet megoldásnak. Kár volt a zöld sarkokért…

1 Like

Koszonom .hat respect :slight_smile:

1 Like

Nem 100% hogy ez az, de HH-ban megnéztem és esélyes hogy ez a vekker amit per pillanat Istvánunk használ.

De ha biztos válasz kell, akkor meg kell kérdezni az egyik HH-ban, hátha megválaszolja Steve. :slight_smile:

1 Like

vagy már volt téma és jön a hiszti hogy már el lett mondva

2 Likes

Bele kell írni a mivel nyomjukba. :sweat_smile:

1 Like

Egyébként simán. Erre a nézők többször rá fognak kérdezni mint hogy milyen lámpákat meg greenscreent használnak. Volt téma Pisti gördeszkája is, az is simán mehetne bele, elvégre volt külön videó róla.

Zárható?

Igen koazi

2 Likes