Pivot monitort keresek - Segítség!

Sziasztok!
Tanácsot kérnék tőletek. Keresek olyan monitort (igazából 2 darabot), ami megfelelne PIVOT módban egy 21:9-es monitor két oldalára. Web olvasáshoz, illetve c# kódoláshoz kellenének az álló ikermonitorok. Van esetleg valakinek ilyenben tapasztalata? Jók a kimondottan pivot módban is használható monitorok, vagy jobbak a szimpla monitorok, egy VESA állványon? Kezdem nagyon kinőni az 1 monitoros setupomat…

Köszi előre is a segítséget! :slight_smile:

1 kedvelés

3 monitoros setupnál már jobb egy VESA állvány. LG és Acer üzleti monitorjai általában rendelkeznek VESA mounttal, de nem kapsz hozzájuk csak sima asztali talpat.

Az állvány azért is jobb mert jobban állítható, nekem pl LG (23mb35) van gyári pivotos talppal, de csak max magasságban lehet elforgatni…

1 kedvelés

:smirk:

Csinálj nem is 21:9ből hanem 32:9 pivot monitorokból konkrétan 32:9es setup! :smile: :boom:

1 kedvelés

Bocsánat, a sok stream közepette nem is néztem fel a fórumra :smiley:
Köszönöm szépen a választ, én is jobban hajlottam az állványok felé, akkor erre felé nézelődök :slight_smile:

Nem rossz, de nekem nem lenne jó, nem szeretem a több monitoron átlógó “ablakokat”. Minden monitoron szigorúan belül maradnak az ablakaim, ezért is ilyen az elrendezés. Ami széles (film, játék, vágó szoftverek stb.), azt középen a 21:9-ben, ami magas (fórum, twitch chat, leírások), azt oldalt, az állított monitorban nézem. most elég buta 2monitoros setupom van 16:9 fekve + egy régi 16:9-es felállítva egy általam eszkábált állványra, ezt szeretném upgradelni. Ahogy srácok is mondták, monitorból sohasem elég :smiley: