[PlayerUnknown's Battlegrounds] (PUBG) [PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok!

Engem is nyugodtan bejelölhettek. Igaz még csak 30 órám van benne, így van még mit fejlődnöm. GhostFighter3487 néven megtaláltok, valamint Steamen is jelölhettek ha van kedvetek. “tomika926” :slight_smile:

További szép napot! :smiley:

Sziasztok…2 hete vettem meg a játékot és szívesen kipróbálnám squadba/douba.
Steam profilom RezioHun. Jelölhettek nyugodtan

Sziasztok! Squadra keresek társakat, akikkel együtt fejlődhetnénk, még kezdő vagyok én is illetve nem sok tapasztalatom van ilyen játékokban! Ha meglenne egy fix squad és éppen nincs online mindenki duozasok is mehetnének! Kommunikáció mehet discordon is vagy ts szervert is tudok adni. 20+ ha lehet! Letrehoztam egy steames csoportot is od a tudtok jelentkezni. http://steamcommunity.com/groups/PUBGPadavans

Sziasztok, most kezdtem, csapatot keresek :slight_smile:

https://steamcommunity.com/profiles/76561197982031241/

Hello Mindenki.
Tarsat vagy csapatot keresek.
minden nap jatszom. irjatok. minden jot.
Steam nevem: szbeton

hello
en benne vagyok, en is eppen tarsakat keresek, majd irj felveszlek steamen ha meg aktualis…

Olyan társat/társakat keresek akik nem rég kezdték a játékot és egyedül játszanak.Aki esetleg jönne az írjon egy steam nevet és felveszem

Hello a versenynek vege de ha gondolod jelolj be hatha nem talaltad meg a szamitasaidat es meg beferek…:)))
tovabbi szep napot… Csako
Steam: szbeton

Sziasztok!
Aki jönne duot jelöljön:

Nekem csak pár napja van meg, ha szeretnéd nyomni, akkor így találsz meg steamen: paraszt24.

Néhány napja van meg a játék. zacsipacsi néven megtalálsz.

Ha van kedve valakinek engem is felvehet. Eddig 500 órám van a játékba solo, duo, squad winek vannak :slight_smile:

Hello,

Két játékost keresek a csapatunkba. Terveink között szerepel minden magyar és az elérhető külföldi ligákban való indulás. Ha sikerül felépíteni egy stabil és erős csapatot, akkor a célok is nőni fognak.

Rólunk:

• 25 év kor körüli társaság
  • Átlag 10 év FPS tapasztalat (Competitive)
  • Aktivitás megbeszélés szerint
  • Nem vagyunk pro PUBG játékosok

Akit keresünk:

• Olyan játékosokkal tudjuk elképzelni a csapatot, akik értik a viccet, jó társaságot alkotnak, de ugyanakkor tudnak játszani is
  • Ezt nem stat alapján fogjuk eldönteni, nem érdekeknek az account statok :slight_smile:
  • Antiszociális/ vértryhardezredesek kizárva

Csapat:

• FPP (!!!)
  • 4 fő main line - up és egy back - up a terv, de ha több emberrel is megtalálnánk a hangot, akkor szeretnénk mrgtartani a társaságot Discordon!
  • Egy pro++, de flamer és egy közepesen jó, de jófej játékos közül mi a gyengébb, de szimpatikusabbat vinnénk, szóval nyugodtan jelentkezzen bárki akinek lenne kedve csapatban versenyszerűen kipróbálni a játékot és képes tanulni, fejlődni.

Jelentkezés:
Válaszként küldjétek el itt a Steam ID-t. Illetve írjatok hozzá amit fontosnak éreztek :smiley:

Thx
GL

Sziasztok!

Kezdő társaságba várunk olyan playereket akiket nem zavar, ha béndzsázunk, gyorsan halunk. Ellenben mindezt jó hangulatban tesszük, nem ragelünk. Céljaink, hmmm igazából a jó játékélményen kívül a közös fejlődés, aztán nyilván ha úgy érezzük indíthatunk csapatot versenyen is, ha másért nem tapasztalatért és funból!
Van discord szerverünk, jelenleg 12-en vagyunk és szinte mindíg van online, tehát könnyű duora, vagy squadra társat találni. Egy “kihötés” van, legyél legalább 20 éves :wink:
Discord : https://discord.gg/2uwU6T

Üdv: PUBG Padavans

Van még aki játszik ezzel a játékkal? :smiley: Titeket nem zavar, hogy minden 2. lobbyban van legalább 10 csaló?

Sziasztok!

A hamarosan induló DUO CUP-ra keresek magam mellé bátor bajtársat!
Részese szeretnék lenni ennek a remek kezdeményezésnek és küzdeni a végsőkig!
Mivel nem játszom éjjel-nappal (dolgozok, sulizok), ezidáig 100 játékórával rendelkezem, de a chicken dinner-ekből én is bőven részesültem már. :slight_smile:
Nagy elvárásaim nincsenek társválasztás szempontjából, mindössze: jó kommunikáció, több éves kompetitív FPS tapasztalat, gyors reagálás. :slight_smile:

Az alábbi linken megtaláltok!
STEAM

Köszönöm!

Sziasztok!

A DUO CUP-ra keresek csapattársat! 371 órám van a játékba, nem vagyok profi de igyekszem, Ragelni nem szoktam, a játék stílusomat a szituáció szüli. Jól érezni szeretném magam a Cup-on elsősorban. :slight_smile: Ha valakinek lenne kedve vegyen fel steamon: http://steamcommunity.com/profiles/76561198124135883

Császtok Duo társat keresnék a versenyre, 19 vagyok Bálna mellet lakok btw
300+ óra pubg ben , Top 10k in Eu
Keresnék egy hasonló kaliberű jelentkezőt

hello! igenbuksi néven megtalálsz

Sajnos már majdnem minden játékban ott vannak a csalók, engem személy szerint nem zavar sőt élvezem mikor egy ilyet kilövök :slight_smile: