[PlayerUnknown's Battlegrounds] (PUBG) [PC] Társ és csapat keresés

Hali.24 éves vagyok Az első COD óta játszom.Több ezer órát játszottam eddig.A PUBG-ben van most 210 órám.Németországban élek 2 éve a barátnőmmel. Nem tartom magam kockafejnek de valszeg az vagyok :smiley: . Steam Id: Phoenix{HUN}

Hello.14 éve játszok többek közöt COD valamit Battlefield. Aki szeretne jó hangulatban játszani az vegyen fel steamen Phoenix{HUN} valamint discordon. https://discord.gg/NwHqHP

@gabesz144 gratulálok

PUBG Duo játékhoz keresek partnereket, akik elviselik, hogy béna vagyok, mint az állat! 35 fölött 0 játéktapasztalattal nyomatom! :slight_smile: igenbuksi néven! köszi előre is

Próbáltalak felvenni de nem talállak sehol.

felvettelek, peternagy198206 néven, ha minden igaz

Megvan köszi :slight_smile:

PUBG Duo/Squad játékhoz keresek partnereket, 220 órám van már a játékban, és szeretnék egy remek társasághoz tartozni 25 éves vagyok, akit érdekel az vegyen fel steamen joskafiser néven vagyok.

Akinek van kedve duo vagy squad-ozni hívjon bátran :smiley:
szembe a nevem steam is.

Hello, Squad-ra keresunk 2 embert (lehetsz egyedul is szerzunk egy 1 embert) 25+ az eletkorunk, de ettol fuggetlenul barmilyen korosztalyt szivesen varunk. SteamID : matevagyok123 nicknevem : Maito Gai

Sziasztok! Tegnap vettem meg a jatekot, meg nagyon low vagyok , de szivesen duoznek :smiley:

Sziasztok, nagyon kezdő PUBG-s keres társat duóhoz.
Discord: HiRickByrick
Steam: boramarton

Szia, én is PUBG csapattársat keresek. Vegyél fel Steamen.

Felvettelek, piratepax.vagyok

Sziasztok. Én is nemrég szereztem be a játékot. Egyedül is elég jó de jó lenne néha csapatban is tolni . Aki szeretne vegyel fel Steam-en : iv0K_ , thx jó gamet ! :rofl::grin:

Sziasztok. Úgy 80 óra körül játszottam a játékkal. Szívesen csatlakoznék csapathoz vagy duo társhoz. Esténként szoktam játszani. Mostanában a test szerveren. Párszor voltam 1. soloban,duoban es squaddal is. Steam nevem: csanya (hulk az iconom)

Sziasztok. Csapatot és társat keresek akikkel jó hangulatban és nyugodtan egymást nem szidva, ragelés nélkül el tudok játszani :smiley: . Lehetőleg legyél minimum 14+ éves vagy több. A játékkal 288 órát játszottam. ha valakinek megjött a kedve akkor nyugodtan bejelölhet. Itt egy link a profilomhoz : http://steamcommunity.com/profiles/76561198196325639 .
Várom örömmel a jelöléseket :slight_smile: .

Hello. Duo/hoz keresnek legalabb 25+ eves csapattarsat!!!

hello! en is 25+ tarsakat keresek vegyetek fel ha gondoljatok

Hali!
Csatlakoznék ha lehetséges nick:escpeter