[PlayerUnknown's Battlegrounds] (PUBG) [PC] Társ és csapat keresés

küldj képet mert nem hiszem el :smiley:

Én is nyitottam pár jó cuccot de sajos amit teszt szerveren szerez az ember azt nem lehet értékesíteni :frowning:

1920 BP-t kapok érte :smiley:

Igen BP re be lehet váltani de nem lehet úgy eladni mint a többi cuccot amit nem teszt szerveren szerez az ember :slight_smile:

Sziasztok. Nagyon sokat néztem Jani streamjeit , imádom ezt a játékot, és most vettem meg 2-3 napja kezdtem játszani. Néha egész jól megy, és kipróbálnám társaságban is :slight_smile: low grafon van 40-50 fps-m szóval azzal nem tudok csodát művelni, de szeretek játszani, ha valaki szeretne keressen fel http://steamcommunity.com/profiles/76561198796352193/ b

@dave930 jézusom… xD jó nagy makker vagy :smiley:

JAJA, élesbe is jöhetne :slight_smile: jobban örülnék :smiley:

Sziasztok!
Haverommal nem rég kezdtük, eddig igen csak csirke vacsora diétán vagyunk.
Valaki nem csatlakozna hozzánk? :smiley:

Most hogy felvettem vagy 70 embert ebből a topicból belinkelem én is a fiokom.
http://steamcommunity.com/id/deanfisher/

Nem vagyok pró PUBG-ben, de azért van bőven tapasztalat taktikai játékokban.

annyi. ^^

Ha gondolod felvehetsz 800 óra körül járok csirkevacsi van bőven :slight_smile: Haverokkal szoktam duózgatni vagy 3 men squad ozni de sajnos az ritkább. Ugyan ezen a néven vagyok steam-en is.

Üdv!
Duohoz társat keresek nem vagyok egy nagy játékos de azért próbálgatom :smiley:
Steam nevem ugyan ez

Várok embereket akik jönnek velem pubgozni. 200+ órám van a játékkal és heti 20 órát is töltenék vele (most 16-ot játszok hetente) ha lenne duo társam aki tud gyakran jönni. Olyan embereket várok akik jól játszanak.A helyezések száma mindegy lényeg , hogy sok kill legyen és jó csapatmunka (De azért 1-2 1. hely becsúszhat :slight_smile: ) Ami sokaknak negatívum lehet , hogy 12 éves vagyok , de idős korosztállyal szoktam beszélni magamhoz képest (14-17) , az r-t sajnos ne tudom kimondani. Nagyon sokszor van , hogy duozok valakivel , de mindig meghal a csapattársam vagy csak nem csapatjátékos. Várom a jelöléseket

hello nincs valakinek kedve pubgzni?

Sziasztok! új vagyok pubg-ben valakinek lenne kedve duozni ? steamem : D4N1TS

Hali.
Engem érdekelne,hogy aktuális-e még a csapattag keresés? :slight_smile:

Sziasztok, én is új vagyok még PUBG-ben, Steam nevem: nordwave

Sziasztok, valakinek van kedve pubgzni duoban? ha lennénk többen akkor csapatban?? :slight_smile:

Hali!
Valaki duo-zni heti 10 órát el szoktam vele tölteni, a baráti kör sajnos nem kedveli a pubg-t :smiley:
300+ órám van benne, cod2-ben 1500+ volt szóval nem vagyok annyira raptorkéz :smiley: