[PlayerUnknown's Battlegrounds] (PUBG) [PC] Társ és csapat keresés

Momszi pedig jó játék :D,hidd el izgalmasabb játszani,mint nézni :stuck_out_tongue:

Ebben egész biztos vagyok, de egyszer hagytak egyedül az AC Revelations-zel, hogy “nézd meg, sétálj kicsit” és aztsemtudomhogyolyanhirtelentörténtminden megöltem öt katonát. Teljesen véletlenül :smiley: Szóval kicsit bizonytalan vagyok :smiley: Marad a Dio3, az való a képességeimnek :smiley:

Itt megölsz öt katonát “véletlen”, istenként fognak tisztelni! :smiley:

Erre még gyúrok :smiley:

hali remelem mindenkit be jeloltem.

Ma vettem meg a jatekot, de nagyon bejon :slight_smile: csak a szivbaj jon az emberre mikor 15 percig csend, aztan egy duplacsovu vadaszpuska a kepebe dorren :smile:

Addoljatok engem is batran :wink: Steam profile

Egyelőre egy picit még inkább csak magamat égetem, de hamarosan én is csatlakozom. :slight_smile:
Pl az elöbb kiderült, hogy nem lehet guggolásban ütni, viszont remekül fejbe tudnak verni…

40 órám van a játékban de még mindig nem érzem, hogy erősíteném a csapatot. De majd idővel én is beszállok a Best VR Topic Team-be :slight_smile: .

Nekem 11, de abból 10 és felet lapultam a fűben mint egy nyúl. :smiley:

Naná. Abbanapillanatban lapítok én is :smile: A legjobb helyezésem eddig #2 de úgy, hogy nem lőttem le senkit.

Nézz át a “nem indul” topicba felvetetem egy érdekes esetet/kérdést. Lehet megérne majd egy külön bejegyzést az ilyen játékok pszichológiája és hatása az egyénre.

Megvan, igen lehet! Azt hiszem én 3. és egyet lelőttem , meg talán egyet elgázoltam. Átlag egy valakit sikerül elintéznem, mielőtt a nagy osonásban nem kapok valahonnan. Azért sem gondolnám, hogy jól menne csapatban még, mert elég unalmas volna a társamnak 10percet hasalni egy domboldalban, tűzharcban pedig azonnal elhullok. Nem is értem Jani, hogy nyomja ezt a rambó stílust, nagyon brutál.

Jani éjjel nappal ezt a játékot nyúzza. Ezért nincs sose video! :smile: :smile: Csak viccelek! :slight_smile:
Jani ügyes nagyon és merész. Persze neki sem mindig jön be de a napokban én is kipróbáltam, hogy kimászok az odumból és próbálok “kemény lenni” :slight_smile: Volt is egy 5 killes játékom. De azért ésszel kell nyomulni, főleg a végén. És a végén Jani is lapul, kivár, nem enged a csábításnak, hogy lőjön ha azzal felfedi a pozícióját.

Igen, a taktikai vonal is nagyon erős nála (náluk), csak néha megőrül, gondolom már csak a szórakoztatás kedvéért is. Volt, hogy leesett állal néztem, hogy hogy megy be egy ajtón. :smiley:

Amúgy igen, néha bekattan és kap egy boost-ot, 100-ból 99-en meglapulnának de Ő kirohan és végez 3 emberrel. :smile:

Valoszinuleg viszont ez az egyik legjobb taktika meg ebben a jatekban, hisz most mindenki a bujkalos sarokmogul kilovoldozos vedekezest/tamadast gyakorolja…senki nem varja, hogy valaki vadul raront emeletrol kiugralva :slight_smile:

En tegnap delutan vettem csak meg, es ki is probaltam a jo oreg CS-stilusu rush-olos jatekstilust es tobbszor bejott mint nem :slight_smile:

Sziasztok.

Ha valaki elfogadna társául egy kivertkutyát,akkor bátran jeloljetek. Nem vagyok profi, de szeretek játsyani,sot,csapatjátékos is vagyok, mikrofonom a napokban lesz,de addig is kovetek minden társam akár a pocegodorbe is :smiley: http://steamcommunity.com/profiles/76561198361204694/

Meghogy nem lehet AK-t talalni konnyen :slight_smile:
2 a foldon es a hatamon is egy :slight_smile:

Tettem ma két felfedezést, ami esetleg a TheVR team műkedvelő amatőr szekciójának a javára válhat:

1. A jó egér fontos, nem is gondoltam, hogy ennyire. Az újjal is béna vagyok, de néha már egész messziről eltalálok embereket, közvetlenül azelőtt mielőtt hősi halált halok miattuk… :smiley:
  2. Nem tudom csak nálam van-e így, hogy a graf. beállítástól szinte teljesen függetlenül, 40-75 közt szór az fps-em (fullhd ,húzott i7-3770K+R9 380X). Eddig minimum grafikával játszottam, hátha mégis az jobb valamivel. Ha belefér a gépeteknek, érdemes az antialising-ot magasabb szintre rakni. Lassabb egyáltalán nem lett nálam, viszont ezerszer jobban látni a messze futkorászó emberkéket, akiket eddig ki sem szúrtam a pixelkupacból, hiába nyomtam neki az orrom a monitornak.
    Aki szeretne egy igazi FPS-balf@sz társat, itt nyugodtan felvehet:

A jövőhéttől terveztem beállni a csoportba, még szoknom kell az egeret és kerítenem egy mikrofont.

Én is gondolkozom majd új egéren mert én egy régi színes logójú IBM egérrel nyomom! :smiley: Akkor nem csodálkozom, hogy megfingatnak :smiley: