[PlayerUnknown's Battlegrounds] (PUBG) [PC] Társ és csapat keresés

Hello
Játékos társat keresek. Duóban szeretnék játszani.
Kezdo vagyok :slight_smile:

Szivesen játszanék én is duoban vagy csapatban másokkal, még kezdő vagyok.
Ha megtűrnék szerény személyemet szivesen csatlakoznák másokhoz.

A profilom: https://steamcommunity.com/profiles/76561198823801386/

Sziasztok!

Játékos társat/ társakat keresek legalább 1000+ órával vagy másokhoz is becsatlakoznék.

Játékstílust illetően mindenképpen agresszív vagyok, szeretek és keresem is a fightokat. Campelés nem rám vall, bár ha a kör úgy adja, hogy van egy nagyon jó spot és a szűkülés is kedvez, akkor persze előfordul. A meccsek 90%-ban Military-ra ugrok, de ha nem, akkor is mindenképpen olyan helyre ahol azért van loot bőven. Ha nyerek, akkor általában 10+ Kill, az átlag pedig olyan 6+ Kill. Solozni nem igazán szoktam, ha egyedül játszok, akkor Solo vs Squadozok.

Hasonló játékstílusú és tudású embert/embereket keresek. Privátban írjatok kérlek.

Köszönöm.

Versenyekre/Normal playekre keresek 1-2 embert.
Csapatnév: ShadowZ (1000h+os, 3+ k/d-s emberekkel)

Jelentkezés feltételei:

• 17+ kor
  • 800h+ játékidő
  • 2,5-3 k/d+
  • Csapatjáték, kommunikáció

Előny:

• Versenytapasztalat
  • Normális mikrofon
  • Rugalmasság

Ha a fenti feltételek megvannak, akkor a Discordunkon tudtok jelentkezni és informálódni.

Jelentkezés:
https://discord.gg/akr8KYP

image

Sziasztok!
Boldogan csatlakoznék bárkihez DUO és Squad is jöhet, kissé potato vagyok de a lényeg a FUN
Steam: JOKEmRough

Keress rám steam: nomac8601

Sziasztok!!
Társat keresek duo partikhoz!! Nem baj ha kezdő vagy, én is pár hete kezdtem el vele játszani!!!
De már kicsit unalmas az állandó solo-zás!!! :smiley:

Hali, vegyél fel én is pajtikat keresek.
nick: JOKEmRough

Sziasztok!
Társat keresek duora.
Steam: -=KisNiTRo=-

Sziasztok. Én is szívesen játszom ha van rá időm. Steam: Szebe97

Pubg embereket keresek

Steam giggs8601

Sziasztok! Embereket vagy esetleg csapatot keresnék komolyabb célokkal.
Amit tudni kell rólam: 600 órával rendelkezem, 1.0-1.3 körüli kd-val rendelkezem(régen volt több is), általában olyan helyekre ugrom ahova rengetegen ugranak(paradise, hacienda, millitary) ebből kifolyólag sok az unlucky 0 killes game viszont hajlandó vagyok competitiven játszani célokkal és nem a killekre menni csak. 4 man squadban jatszanek legszivesebben es jarnek esl cupokra is.
Amit kérnék:500+ óra, nem egész games lootolas, game ismerete és jó kommunikáció
Discord, ts van tudok is adni

sziasztok ! duo- partnert keresnék pubg-be jelöljetek nyugodtan Steamem : D4n1ts :slight_smile:

Sziasztok! csapattársat keresek akivel tudnék fejlődgetni, játszani :smiley: nemrég vettem meg a játékot, elég kezdő vagyok még, de pont ezért keresek valakit akinek nembaj az ha esetleg meghalogatok :smiley:
steam: JuhyHU :slight_smile:

Üdv mindenkinek,

Duo FPP-hez keresek értelmes skillesebb csapatjátékos ember(eke)t.

Ha 23+ vagy és a fentebbieknek úgy érzed megfelelsz, akkor kérlek jelölj be Steamen. Rólam annyit, hogy 15 évnyi CS tapasztalat áll a háttérben és inkább késő délután/este érek rá.

https://steamcommunity.com/id/noskillz03

Hello.

Sziasztok!
Társammal keresnénk magunk mellé két másik embert hogy alkossunk egy jó kis squadot.
FaceIteznénk, később pedig online kupákon indulnánk ha már jobban megy a játék együtt. !
Nincsen sok elvárásunk tényleg. ![:smiley:] Mi is élvezni akarjuk a közös játékot, csak annyi hogy ne rageljetek és legyen minimum kb 500 órátok , ts-t pedig adunk mi. ![:smiley:]
Ha magadra ismertél írj nyugodtan.
(Igen van FaceIt meghívónk még, szóval ne aggódjatok tudunk küldeni azonnal ! )

Hey !

Engem érdekelne a dolog !

Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198016284205/

Sziasztok,

28 múltam, ha időm engedi munka után (tehát késő délután/este) ill. hétvégén szoktam játszani.
A játékkal tavaly június óta nyomom, 370 órám van benne, amiből azt hiszem lejön, hogy számomra nem élet-halál kérdése :smiley: viszont amikor játszok, akkor szeretem komolyan venni. Egy haverommal szoktam főleg duozni, de ő elég sokszor nem ér rá vagy nem szeretne játszani, a solot pedig már unom.

Ebből kifolyólag duo vagy squad is érdekelne, FPP/TPP számomra teljesen mindegy.
Lehetőleg olyanokkal szeretnék játszani akik minimum 25 évesek :smiley:

Üdv. Játszanék duo-ba vagy squad-ba.

Szia en is szívesen játszanék társaságban. Ha gondolod tolhatnánk együtt is.