[PlayerUnknown's Battlegrounds] (PUBG) [PC] Társ és csapat keresés

1-2 játékost várunk még mi is csapatozásra, tournamentekre, feltételek:

• 2,5+ k/d
  • 800h+
  • Normális mikrofon, versenytapasztalat

Hali, nem értek az oldalhoz viszont érdekelne a dolog. Ha tudunk valahol beszélni privátba több et is tudok mondani.

Helló!
Steamen felvettelek barátnak, ott is SortrenD néven vagyok.
Ha lesz időd beszéljünk pár szót.

Sziasztok nem rég vettem meg a Pubg-t és szeretnék duoba játszani akár hasonló kezdő játékossal h együtt fejlődjünk. Vagy tapasztaltabb játékossal aki tudna nekem segíteni h jobb legyek. Sajnos a solo kicsit el vette a kedvem a játéktol. Steamen a nevem Diletáció a játékban is csak ékezetek nélkül :slight_smile: ja és 18+ vagyok akinek van kedve vegyen fel.

Szia! Nem talállak steamen. Szívesen játszanék én is és hasonlóan kezdő vagyok mint te. Steamen kaiser2333 a nevem. Vegyél fel ha van kedved egyet duózni. :slight_smile:

Szia én se találtalak de próbálj meg akkor pubgben felvenni ott voice chaten tudunk beszélni vagy discordon mind 2 helyen Diletacio a nevem

Elvileg ment az inv. :slight_smile: Nekem a discordon tsoma7(#6376) a nevem.

Szia. Én is szívesen játszanék duoban, olyannal aki nem túl profi hozzám😀 kb. 2 hónapja van meg a játék és 80 órám van benne, szóval én sem nyomom agyba-főbe😀 26 vagyok és én is délután, este felé szoktam játszani.

Sziasztok! Hasonló korú társakat keresnék magam mellé. Amit tudni kell rólam 21 éves vagyok és kb 100 óra tényleges játékidőm van a játékban. Steam felhasználóm longl1f3

Hali! Duo partnert keresek lehetőleg kb minden nap 5 től 23 éves vagyok gyerekek ne! :slight_smile: https://steamcommunity.com/profiles/76561198842652767/

Hali!
Én hétvégén kezdtem el. Társaim még PS-en ragadtak, 1-2 hónapig még biztosan solo-ban maradok, amíg váltanak Ők is.
Szívesen kipróbálnám duo-ban a játékot, vagy akár squadban is. 28 vagyok, általában 5 óra fele szoktam fent lenni 2-3 órát, illetve hétvégén többet.
Steam-en disastR.-HU néven vagyok elérhető. :wink:

Sziasztok. Szívesen csatlakoznák én is csapatba. 23 vagyok. A játékban gerusj17 nicknamen vagyok elérhető :slight_smile:

Sziasztok!
DUO partnert keresek, amatőr szinten játszom általában :smiley: 270 órám van a játékban :slightly_smiling_face:

Steam: gabi8344

Sziasztok! 1 vagy 2 embert keresünk komolyabb szintű squad játékokra.(faceit,kupák) Amit kérnék: 18+,800h+,2+kda jó kommunikációs készség,kitartás.

Sziasztok!

Duo partnert keresek. Eddig kb. 82 órám van a játékban. Amatőr szinten játszom, eltekintve mikor néha megvillanok :smile:

Steam:nemeskb

Sziasztok!
en szives jatszanek tarsakkal, eddig 86 oram van a jetekban es 26 eves vagyok
egyedul eleg unalmas szamomra

Hali! Tökéletesen kezdő vagyok. van még valaki kezdő, aki játszana duoban? :smiley:

Sziasztok !

Duonk keresne 2 társat, face it és egyéb komolyabb squadozásokra. 1k+ óra játék, jó kommunikációs készség csapatjátékos legyél.
Steamen feltudtok venni érdeklős gyanánt. ( https://steamcommunity.com/profiles/76561198136962937 )

Hali, én is kezdő vagyok, pár napja vettem meg a játékot, egyedül unalmas,főleg, hogy sok külföldi van, ha van kedved társulhatunk, esetleg egy squadot is összehozhatunk :smiley:

Szia!
Egy utánad hozzászóló tagnak is írtam már,kezdő vagyok én is,akár összehozhatnánk egy squadot, ha van kedved :smiley: