[PlayerUnknown's Battlegrounds] (PUBG) [PC] Társ és csapat keresés

Ha még él a dolog, Tejfölös Uborkasaláta néven megtalálsz steamen :smiley:

Hali!Barátkérelem elküldve! :smiley:

Sziasztok! Duo-ra keresnék olyat aki 18+ és lehet hülyéskedni rendesen :smiley: Tegnap vettem meg a játékot szóval kezdő vagyok de játszottam RoE és fortnittal is. Leginkább este tudok lenni munka miatt. 22 éves vagyok. Ha kérdésed van és jönnél játszani akkor írj privátot. Köszi! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Sziasztok! Duo társakat keresek,akinek van kedve jönni,az nyugodtan írjon :smiley: Leginkább Délután és estefelé tudok lenni, de van amikor egész nap szabad vagyok. :slight_smile:
Gyere nyugodtan,szükségem van egy társra :slight_smile:

findmatetoplay@gmail.com

Itt tudtok elérni/írni ha szeretnétek jönni, várok mindenkit sok szeretettel ! :smiley:

További szép napot!

Sziasztok. :slight_smile: Én is itt vagyok, 650 órám van a játékban, leginkább squadokat keresek :slight_smile:

Hello, Én mennék veled,duo ba, ha nem baj :smiley:

alwriskzoli és street_player
Egy és ugyan az nincs meg neki a pubg csak átver.

Sziasztok, én is szívesen játszanék duo-ban vagy squadban :slight_smile: 28 vagyok, nem rage-elek.
csacsyy néven megtaláltok steam-en.

Leírom azért mégegyszer, hogy ebből ne legyen baj :slight_smile:
19 vagyok, 700 órám van a pubgban, csak most rozsdás vagyok mert sokat kihagytam :slight_smile:
Steam nevem: middlemanv2 (jelöljetek bátran, mindenkit visszajelölök)

Sziasztok nem rég kezdtem aktívan a játékot van még mit tanulnom 23 vagyok. Van discrod, ts bármi ami kell szeretnék többet foglalkozni a játékkal. Steam nevem: Captiva. Mindenkit vissza jelölök. :slight_smile: :wink:

Hali! Rettenet béna vagyok még, de kipróbálnám a játékot duoban és squadban is, hátha úgy könnyebben belejövök. 29 vagyok és nem idegbeteg típus, aki gondolja vegyen fel steamen: Sheriff Woody (Hun) néven vagyok, van discordom és fülesem is természetesen.

Fel vettelek :smiley:

Hali 23 vagyok duo/squad ra keresek társakat 350 órám van már a játékban akinek van kedve lövöldözni vegyen fel steam en Nevem: Sneff_er00

Hello hallo!
23 éves vagyok és kemény 24 órám van pubg-ban. Játékstílusomat egyenlőre az életképtelen szó jellemzi leginkább de gyorsan tanulok :smiley:
szívesen játszanék duoban, squadban ha te is végy fel steam-en: tajti133

sziasztok, a minap felvett két srác, az egyiknél véletlenül a mellőzésre nyomtam :smiley: ne ítéljetek el, szóval nyugodtan vegyen vissza, elfogadom majd. sajnos nem rémlik a neve hogy ki volt :smiley:
steam nevem csacsyy

Sziasztok!
Én is keresnék társakat duora és/vagy sqadra… Relatíve sok órám van a játékban, de kb átlagos játékos vagyok csak. Korom: 26 év.
Ha érdekel valakit vegyen fel: https://steamcommunity.com/id/mummer93/

Sziasztok!

+40-es, jelenleg kezdő játékos keresne társat/társakat pubg duo,squad-hoz.
Amennyiben valakit érdekel az ajánlat, steamen [Pperk] (https://steamcommunity.com/profiles/76561198306679642/) néven megtalál.

Előre is köszönöm!

Hello!
Squad/Duo társakat/társat/csapatot keresek csak FPP 2350+ órával, 25 éves vagyok főleg hétvégente online.
Pre-Crossfire X Challenge - 5. hely

szia! most kezdtem nem rég de segithetnél hogy könnyebb legyen :smiley: ezért jelöltelek steam-en

Sziasztok, squad, duo társat keresek, általában este 10-felé kezdek.
+35, FunGame
Steam: cbtyler