[PlayerUnknown's Battlegrounds] (PUBG) [PC] Társ és csapat keresés

Hello!

Tudom, nem teljesen normális az, aki konzolon tolja a PUBG-t, na de azért akad pár magamhoz hasonló. PS4-n próbálkozom, inkább kevesebb mint több sikerrel. Ha esetleg valaki ezen platformon solozgat, és már duozna is, hajrá, vevő lennék rá. Szkár hogy ilyen jó lett (függőségi) ez a game PS4-re. :grinning:

Hali. Tudom nem most irtal, de meg mindig tolod a pubgt? Haverral akarunk osszehozni egy jo csapatot ami megallja a helyet az mneb/faceit/gll/esl kupakban.

Sziasztok! Egy ideje játszok a pubgval és eddig mindig random duo társakkal voltam és most már szeretnék magyar társakat is találni. Ha van kedvetek néha játszani akkor jelöljetek be. Steam profilom:https://steamcommunity.com/profiles/76561198217169611 . Feltételek legyen mikrofonod és legyél 16+.

Sziasztok! PUBG csapatott keresek akikkel tudnék együtt gyakorolni akár versenyeken indulni. Nem vagyok egy profi 80 órám van a játékba szoktam indulni ESL versenyeken is. Szabadidőm nagy részébe PUBG-zni szoktam egyedül annyira nem jó ezért szeretnék egy csapathoz csatlakozni!

80 órád van de ESL versenyeken indulsz?

Meg mindig keresel csapatot?

Halihó, nagyon rég játszottam utoljára a PUBG-vel (2018 nyara) és akkor haverokkal de azóta mindenki meg unta, viszont én utálok egyedül játszani hogy őszinte legyek, szóval csapatot keresek vagy duo-ra de leginkább squad-ra. Van 570 órám a játékban de egyáltalán nem vagyok profi, gyakorlás kéne csak ugye nincs kivel…:smiley: Feltételek: legyél legalább 18+ legyen mikrofonod, és ne legyen baj hogy egy lánnyal fogsz játszani .:smiley: További szépnapot csáó :slight_smile:

Sziasztok!
Régóta megvettem már a játékot, viszont csapattárs hiányában hanyagoltam. 30 órám van kb benne, viszont van BR tapasztalat (Blackout, Apex és mostanában BF V).
Solozni utálok, szóval jó lenne csapatban, vagy akár duoban játszani :smiley:
Annyit kérek, hogy legyen mikrofon és 18+

Szia, felvettelek steamen :slight_smile:

Sziasztok én is duo társakat keresek. 400 órám van kb 30 I.Helyezésem volt solo/duoban.

Sziasztok!
Lány duo partnert keresek pubg-ben, 800 órám van a játékban… Steam: gabi8344

Csaba te vagy, teged kereslek bazdmeg!!:))

felevettek steam-en :wink:

Sziasztok! Egy kisebb klán alakításához keresek társakat. 6-10 főre gondoltam max.
Célok: versenyeken való részvétel, jó közösség építése
Elvárás: 18+, TS3, csapatjátékos, faceit
Ha érdekel vegyél fel steamen:
http://s.team/p/ffhc-mwvt/rgjrkfnd

Szia Stexius!

Egy baráti társaságból hárman már vagyunk a squadhoz, de a tapasztalatok szerint hátrányból indulunk így. Általában hétköznaponként este öt körül indul a csatározás, s tart ameddig van valaki :slight_smile: Solozni egyikünk sem szeret annyira… Van, hogy borzasztóan megy a játék, akkor marad a trashtalk - már amúgy az is megéri - de van, hogy parádés a szereplésünk :smiley:

Ha van kedved pingelj ránk, s ugrálhatunk párat.

Akárhogyan is alakul, jó játékot a továbbiakban!

Üdv: acheron555
Csapattársak: farnboro, igenbuksi

Sziasztok. PUBG játékosokat keresünk, annyi a lényeg, hogy ne legyen túl komoly, mert nem vagyunk profik, és ne hibáztasson senkit. Átlagba kb 1000 óránk van.
Eddig 7 -en vagyunk a csoportban, mindenki 18+
Aki szeretne egy kedves közösséghez tartozni, az írja le a Discord nevét :slight_smile:

Szia, bejelöltelek steam-en, én is hasonló cipőben járok :smiley:

Sziasztok!
PUBG duó társakat keresek.
64 órám van a játékban, van még mit tanulnom…
Annyi kérésem lenne hogy 18+ és mikrofon legyen :slight_smile:

Én is szívesen csatlakoznék társaságokhoz játszani. Változó, mikor tudok játszani, de vevő vagyok mindenre. Lehet szó komolyabb játékról, és lehet szó csak időtöltésről. Közél 400 órám van a játékban.
Ne legyetek restek felvenni velem a kapcsolatot.

Üdv Mike!

Palwiner