[PlayerUnknown's Battlegrounds] (PUBG) [XBOX] Társ és csapat keresés

Sziasztok!

A PUGB-hez keresek társat Xbox-hoz.
Ha valakinek van Xbox One-ja és meg van neki PUGB és nincs társa szívesen játszanék együtt vele! :smiley:
Gamertag-em: Marcsello08

Pubg játszó társat keresek Xboxon!
PUBG Teambe keresnék embereket

Szia!

Nem tudom, hogy akadt-e már valaki, de én is ilyesmi problémával küzdök. Ha esetleg van kedved, megpróbálhatnánk valamikor egy duot és elválik, hogy működik-e. :slight_smile:

Rendben, kérlek írj nekem egy gametag nevet és akkor felveszlek.

Starmetal347949

Sziasztok értelmes játszó társat keresek az előbb említett játékon és azon belül is ekszbokszon.
Írj bátran és aprítsunk!

Van valami referencia idő amivel rendelkezni kell annak aki társat keres? :slight_smile: :slight_smile:
Amúgy ti hogy boldogultok az irányítással,invetoryval,stb…:smiley: :smiley:

Le írjátok az Xbox neveteket akkor felveszlek titeket és mehet is a játék.

Azimut85

Rendben, este felé felveszlek. :slight_smile:

Hali! Engem MrMufurc néven találtok meg!
Szívesen csatlakozok squadolni, akár duozni!

Felvettelek téged is. :slight_smile:

Szívesen csatlakoznék én is! A Gamertag-em: Dr Murlacs . Eddig jellemzően solo-ztam, mivel ritkán találok random mód normális társakat, így hamar elmegy a kedvem. Viszont ha találok valakit, azzal mindig jól tudtunk együttműködni. Ha még magyarul is csevegnénk közben, maga lenne a kánaán:) Mindig headset-el nyomom, így nem ülök némán, mint a kuka.

Felvettelek. :slight_smile:

Heló! Ha mèg lehet én is szívesen csatlakoznék! Gametag-em:GameFlounder891

Hali ! Én is szivesen csatlakoznék ha valakinek lenne kedve velem játszani . Eddig mindíg solo-ba nyomtam , probáltam duot ia meg squadot de sok a khmm :smiley: Van headsetem is de én 90% ban délelőtt érek rá :confused: délután meló van :slight_smile:
A tag: Redstyle1986

Vegyetek fel engem is. Nyomhatjuk squadba a csirke vacsit. :smiley: :smile: gt:cleaverHUN

Srácok! Szeretnék duózni de nincs kivel. Nem vagyok PRO player, ha ennek ellenére kedvetek lenne játszani velem kérlek vegyetek fel gamertag retn4k.

Felvettelek téged. :slight_smile: