Playstation Trófeák

Kiszedtél Playstation játékgépeden valami különleges vagy nehéz trófeát? Itt közzéteheted! :slight_smile:

www.playstationtrophies.org

www.psnprofiles.com

S a legtöbb trófeához videós segítség : www.youtube.com

Én nem reklámoznám a csatornámat csak hozzátenném a mondandómhoz:
Uncharted 4 Crushingot szeretném megcsinálni, hogy a platinumot kiszedjem a UC4-hez :slight_smile:
(Még épp csinálom… de nagyon szeretném már megszerezni)

Viszont ha esetleg valaki elakadna a Crushingon azoknak felvettem csak a “harc” jeleneteket:

Borderlands: Pre Sequel - Ice to meet you

Kb 2-3 órát szenvedtem, mire kiszedtük! Köszönet SteveY- HUN nak a csalogatásért!

Még PS3-al Crysis 2-öt kimaxoltam platinára, abban voltak elég durva kupák.
Most PS4-el pedig Uncharted 4-et csináltam meg platinára. Abban volt ez a kupa: Charted! - Speedrun
Complete the game in 6 hours or less. Na ez ellégé kihívás volt.
Amúgy majdnem minden gamet megpróbálok maxra kivinni.

1 kedvelés

@bero7 : gondolom a decorated az egyik ilyen trófea. Ez most komoly, hogy sppedrun-t is kell csinálni, ráadásul Crushingon a platináért?

speedrunos kupát bármelyik szinten meg lehet csinálni, csak az a durva benne, hogy számolja az átvezető videókat is. Crushing az meg magában is nehéz… de nem lehetetlen. :smiley:

@bero7 most akkor Crushingon is meg kell csinálni a speedrunt vagy elég very very nagyon very easy-n?

Elég Explorer (legkönnyebb) szinten megcsinálni és lehet használni az auto-aimet meg a különböző modokat is a speedrun kupához.

1 kedvelés

@bero7 : értem, köszi! Ha egyszer meglesz a PS4-m tuti beszerzem, s akkor platko project is on :slight_smile:

De egy nagy gratula a Uncharted 4 platináért!

Köszi. Amúgy van ez az oldal: http://www.playstationtrophies.org/game/uncharted-4/trophies/

Itt nagyon jól le van írva minden.

1 kedvelés

@bero7 ismerem! :slight_smile: Csak amíg nincs ps4-m, addig felesleges nézni a PS4-es játékok listáját.

www.psnprofiles.com is jó

1 kedvelés

Köszi az oldalt ez nekem is nagy segítség, mert elakadtam a Crushing 20fejezetnél [Kalózhajó temetőnél]. Uncharted 4 Crushingot rendesen csináltad meg vagy az itt található exploittal? :smiley: mert ha rendesen akkor lenne pár kérdésem :smiley: Mert már nagyon a végét járom a türelmemnek, de a Platinumot szeretném megszerezni nagyon ! :smiley:

Rendesen szereztem meg, ezek az exploitos dolgok valahogy sosem sikerülnek rendesen, meg eléggé macerásak.

akkor kellene valami javaslat, vagy segítség, hogyan csináltad meg azt a részt, mert Én már teljesen kiégtem attól a résztől :smiley:

Legkönnyebb szint (azt hiszem Explorer) és használtam a modokat. Barok pisztoly + infinite ammo és rush végig, plusz az átvezető videókat minnél gyorsabban skippelni mert azokat is beleszámolja. Nem mindig kell megölni mindenkit elég csak végigfutni, hogy elérj a checkpointokig. Mindig ments a részek után (én új slotra is mentettem) hogy visszatud tölteni ha elrontottad volna. Valamint nézz videókat róla sok segitség van bennük.

Azt hiszem félreértetted :smiley: Én a Crushinghoz kérnék segítséget :smiley: mert a 20. fejezeten lévő encountert egyszerűen nem tudom megcsinálni. :smiley:

Jaaaa Barokk meg Arx infinite ammo aztán ami a csövön kifér :smile: sok fedezékkel. :smiley: sokadik próbálkozásra sikerülni fog ne add fel :wink:

Tegnap kipottyant a 24.ik platinám a Soulcalibur II HD Online személyében! Anno PS2-n is imádtam :slight_smile:

Goat Simulator : The flapmaster

Rage gameket tolok előnyben :smiley:

(25.) All the goat - Goat Simulator platina! :smiley:

Nagyon beteg, nagyon addiktiv cucc, szabályos punci platina. 2 trófea van ami húzos : Around in the world in 5 jumps , s a the flapmaster