Pokemon Go

Azért ha vannak 2500+ CP pokemonjaid akkor az bőven jó .:slight_smile:
Pesten azért jobb eséllyel lehet ritkább pokemonokba belefutni mint vidéken ,megéri oda nekem is felnézni néha :smiley:

Hi! Tudjátok van (vagy csak volt) az a pajzsikon, ami 21 óránként poképénzt termel, ha egy gymben van pokémonod. Ezt a pokéshopban lehetett megnézni és kivenni a pénzt, plusz megnézni mennyi idő is telt el a pokémon berakása óta.
De valami rég megváltozott és már el is felejtettem ezt a lehetőséget.
Van bármi módszer poképénz szerzésére leszámítva, ha egy másik játékos kiüti a pokémonod? Az a pajzsikon most a pokéstopokban található a betett pokémonon felett, de nem lehet már időközönként kivenni semmi poképénzt?

@petrabullet
Sajnos csak akkor ha kiütik a pokémont.
Nekem az egyik pokémomon 3 hónapig volt egy gym–ben emiatt, csak 50 coint hozott.

1 nap csak 50 coint kaphatsz a pokéd után de csak miután kiütötték azt a Gym-ből.10 percenként kapsz 1 coint ha bent vagy a Gymben. Ezt az 50 coint egy pokéval is összetudod hozni de többel is .

Ha 3 pokémat kiütik 1 napon akkor nem 150 pénzt/aranyat kapok, hanem csak 50-et? :o Érdekes korlátozás. O.o

Sziasztok!

Játszik még ezzel valaki? :smiley:

Szia, én szoktam még, ha gondolod addolj :slight_smile:
7771 8063 5292

Szia!
Én is játszok vele folyamatosan.
Itt ha trainer kódom ha érdekel : 7208 2518 3002

Király küldöm az invite-ot :smiley:
MrMilgacia néven futok

1 nap 1 giftet tudok küldeni?

Debrecenbe van olyan hely ahol sok pokéstop van? kifogytam a labdákból :smiley:

A Kossuth tér és a Nagyerdő a legzsúfoltabb hely, de ha a Nagyállomás vonalán végigsétálsz a villamos mentén biztos nem maradsz üresen :slight_smile:

Huhuu elso shinyk :smiley: