Pokémon Sword & Shield kibeszélő

Sziasztok!
Van e itt valaki aki fog játszani a játékkal, és ha igen, melyik verzióval szimpatizál?
Esetleg tradelgetésben/pvp-ben/közös jáccásban lenne e benne valaki a jövőben. :stuck_out_tongue:

Egy hónapon belül megjelenés, és még alig jött infó a játékról, elég keveset tudni, exluzívakról csak párat (Sirfetchd - Sword , Galar Ponyta - Shield).

Jöhetnek vélemények is a játékról, ki mennyire szomorú hogy nem lesz fullos national dex, bejönnek e ezek a gigantamax dolgok stb… :slight_smile:

Friend code:

Pocokiller 1834-5085-1710 :shield:

1 Like

https://serebii.net/swordshield/exclusives.shtml

Itt azért már elég sok verzió exklúzív van felsorolva.
Én tolnám ha lenne switchem :smiley:
Örülök hogy farfetch’d végre megkapja az evolúcióját.
Kiváncsi leszek a kezdő pokémonok kifejlődött változataira.
A gigantamax dolgokat egyenlőre nem tudom hova tenni, kezd már sok lenni ez a sok variáció v-move, z-move, mega-evolution,

1 Like

oo, ezt én még nem láttam

így az eddigi exluzívokkal akkor egyértelműen Shield oldalon állok :smiley:

1 Like

eddig nekem is az a szimpatikusabb :smiley:
a national dexet meg szerintem necces lett volna összehozni

Nincs lista valahol véletlenül a játékból kikerült pokékról? Vagy még nincs semmi hivatalos.

Nagyon titokzatosak egyébként, 3 hét a megjelenésig és alig lehet tudni valamit a játékról. A Sun/Moon megjelenés előtt 1 hónappal már a teljes dexet bejelentették.

egyenlőre ennyit tudunk

már jön is lefele :innocent:

2 Likes

kérek szépen gameplay videót belőle :smiley:
megkapod az ingyenes steelbookot hozzá? :open_mouth:

még csak perloadolni lehetett, 15.én lesz elérhető :cold_sweat:
steelbookot nem kértem hozzá, mert túl sok macera lett volna, én amúgy is jobban szeretek játszani vele mint a dobozát nézni : p

1 Like

tudom hogy csak preload van még :smiley:
miért lett volna macera az ingyenes steel book? :open_mouth:

mert a nintendo eShop-ból rendeltem elő a játékot

1 Like

Elkezdtek youtube-ra kileakelődni a további pokék képei :smiley:
Ideje volt már megjelenés közeledtével :smiley:

már az egész dex kiszivárgott, reggel láttam egy nagy képet amin fel vannak sorolva az új pokék, de most valahogy nem találom… :smiley:

a starter evok annyira nem bejövősek nekem így kinézetre de van több szimpatikus is a galar dexből
várós, már csak 11et kell aludni :sunglasses:

1 Like

Nekem szimpik a starterek végső evoja is :smiley:
Nekem is van pár szimpatikus egyed a galar dexbe :smiley:
Egyre inkább szeretnék switchet :smiley:

1 Like

IGEN :slight_smile:

2 Likes

a “small dex = amazing” egy kicsit erős de azért összességében nem mond hülyeségeket a csávó

külön megemlíti benne a hoenn dex majdnem teljes hiányát, és egy esetleges switches diamond/pearl remake lehetőségét :thinking:

1 Like

akarod mondani hogy sinnoh? :smiley:
Hoenn az 3. gen

ja, sinnoh dex, igen

Akinek megvan a játék, nyugodtan nyugodtan jelöljön, itt a friend code-om: 1834-5085-1710

2 Likes

A 100%-os Pokédex még messze van, de hamár a Sun-t is megcsináltam ez se maradhat ki :smiley: