TheVR Fórum

Premier Pro - CUDA rendszer gondok

Sziasztok!

Egy érdekes problémával találkoztam kb egy hete és azóta sem tudtam megoldani… A helyzet az, hogy egy teljesne tetszőleges snittre szeretnék egy előre “beépített” Lumetri preset-et, de amint rárakom az adott snitt befehéredik és random megjelennek rajta négyzetek (amik alatt az eredeti snitt részletei vannak) - csatolok képet is , hogy érthető legyen… azt is kipróbálltam, hogy másfajta presetet rakok rá, de ugyan az a helyzet… A tegnapi nap során viszont eszembe jutott, hogy mivan ha átrakom a projekt beállítását a CUDA videó renderről a szoftveresre és ahogy leokéztam máris jó lett… működött az adott snitten a preset… Azóta sem tudok rájönni, hogy mi lehet a gond… leteszteltem ugyan ezt egy laptopon… ott simán működik minden… csatolom a képeket is, hogy könnyen érhető legyen az egész. Egy 1080Ti graf.kártyáról van szó és minden driver a legújabb… Előre is köszönöm a segítséget!

Power of Google:

Mint látható nem vagy vele egyedül elvi workaround 446.14-es driver használata cache törléssel.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Kerestem pedig sokat Google-n is, de akkor ezek szerint nem eleget…Már meg is csináltam és működik rendesen… végre! :slight_smile: Köszi még1x!

1 Like