TheVR Fórum

Processzor hűtő r7 3700x

van alapból 2 abból az egyik marad hátul 2 új megy frontba és a másik felülre.

Felülre minek?

Különböző típusú ventiket egyébként ne vezérelj egy helyről, tehát mindenképp azonos típusúak legyenek egy alaplapi csatlakozón.

tehát vegyek 3-at inkább?

Egyszerűbb.

2 előre, 1 hátra. Hátsó egyedül, első 2 együtt egy elosztón.

és felülre ne is rakjak? :slight_smile:több levegőt kapna

amúgy miért nem szabad másfajta ventit is rápattintani?

Tök felesleges.

Szabadnak szabad, csak mivel a ventiket a feszültség változtatásával szabályozod, más sebességeket fogsz kapni azonos feszültségek mellett. Ez jelentheti azt hogy az egyik venti már úgy pörög mint az állat, a másik meg még kellemesen elvan.

1 Like

De miért? nem kapna több levegőt? mert akkor veszek késöbb még 2-t nekem azon ne múljon.

Mert a jó légáramlás nem azt jelenti, hogy a több = jobb.

Hanem azt, hogy a megfelelő helyre a megfelelő mennyiségű jusson, a megfelelő irányból, és megfelelően távozzon.

Ha mindezt feleslegesen megkavarod, akkor könnyen ronthatsz a helyzeten, a helyett hogy javítanál.

2 Likes

akkor marad a 3 be quet! :slight_smile: köszi az infókat! :smiley:
mert mást már úgyse enged magába a házikó

Miért ne engedne? Oda van írva, 7 case fan-t támogat max, csak persze értelme nincs ennyit használni.

2 Likes

Köszi a válaszokat! :smiley:

Ezek az értékek jöttek ki az arctic freezer 34 esports duo val :slight_smile:
Jónak minősülnek az értékek? (a felhejezésnél volt egy kis gond így lekellett cuppantanom pasztázás után a hűtőt és mivel nincs nálam másik paszta ezért finom mozgatásokkal próbáltam visszahelyezni… már rendeltem is másik mx-4 es pasztát újrapasztázáshoz)
10-15 perc warzone ment rajta majd 5percet hagytam állni és utána screen shoot oltam

Ennyi játék nem terhelés a procinak, főleg nincs értelme utána “hűlni hagyni”.

Egyébként normális értékek.

jelenleg csak böngészek és 45-57 között ugrál

amúgy nem gáz ha az a TMPIN 4 folyamatosan 75 fok?

Nem.

1 Like

hát nemtudom nem vagyok meg elégedve ezzel a hűtővel :confused: tudnál ajánlani jobb hűtőt? akár víz is lehet, kinézet nemszámít

ez 30 perc warzone volt…