Proci vásárlás

Proci vásárlás előtt állok. Egy ryzen 7 2700x és egy I7 7700k a 2 processzor. Szerintetek melyiket vegyem? Az i7 4,2 Ghz-el rendelkezik, míg a ryzen 3,7 Ghz-el, az I7 4 magos, a Ryzen 8, oldalakon és videókban is azt láttam hogy a Ryzen jobb. Szerintetek? Előre is köszi.

7th gen intel màr NAGYON régi…

Vedd az AMD-t…ár/értékben verhetetlen;csak arra figyelj, hogy az AMD CPU-k szeretik a gyors RAM-okat úgyhogy minimjm egy 3000MHz-s kit-et tegyél mellé de jelenleg a 3200MHz-es kit-eket a leg érdemesebb venni.

Attól függ, hogy mire kell. A Ryzen jelenleg jobban megéri. De ha Intel mellett döntesz, akkor ne 7. gen-t, hanem 8-at vegyél. vagy 9-et

Köszi srácok ! Egyébként árban is barátságosabb a az amd :smiley:

Szerintem várd meg a döntéssel a holnapot, mit mondanak az új AMD procikra, lehet már érdemesebb megvárni azokat.

Ja igen hallottam, hogy most ryzen 9 lesz?

Az a kevésbé érdekes része szerintem, ami a többségnek fontosabb, hogy a Ryzen 5-ök is 8 magosak lesznek, és 5ghz körüli boosttal. Már persze ha igaznak bizonyulnak a pletykák.

Én ha jól láttam csak laptop procikat adtak ki, de ne nekem legyen igazam.

Ma lesz a konferencia, este. De olyan szempontból igazad van hogy EDDIG csak az új laptop procikat mutatták be, ma lesz a Zen2