TheVR Fórum

PS Store Akciok

Sracok, szerintetek melyik eri meg jobban? 14 euroert a 7 days to die vagy 15 euroert a Metal Gear Solid 5, minden dlc-vel? Esetleg GTA: trilogy 17-ert. Jelenleg elerhetok PS storeban, akit erdekel

1 Like

Tegnap néztem : 3 ropi a Metal Gear Solid 5 :slight_smile: Ennyiért ajándék. Mondjuk én a Resident Evil 5 Gold Editiont vettem meg 1529 forintért + a Journey-t 1500 forintért. ( PS3)

1 Like

sziasztok segítséget szeretnék. megvan a lemezes bloodborne amit vegigtoltam.most megvettem hozzá storban az old huntert le vonta a pénzt a számlámról megkaptam az emailt a stortól de nem töltött le semmit csak ott van a sztorban hogy megvasaroltam.Mi lehet a hiba???

@csabesz88: szerintem beleépül a játékba, ahogy a dark soulsoknál is

Menj vissza a Hunter’s Dreambe, és a baba körül lesz a földön egy item, az Eye of a Blood Drunk Hunter. Az kell a dlc-hez.

A Fallout 4 5.990-ért van a Store-ban, az jó árnak mondható? Mondjuk ami nekem fura, hogy 20.990-ről van lecsapva, ez 71% leárazás, de amúgy meg olyan 8-10K körül amúgy mintha már vehető lenne… Ez miért így van a Store-ban? A kérdést egy még kezdő PS-es tette fel. :slight_smile:

Az egy teljesen jo ar. Ha tetszik a jatek, akkor csapj le ra, mig tudsz.

1 Like

Magyar storeon a Dishonored 1529 forint! Vettem is megfele :slight_smile:

2 Likes

The Last Guardian 5.999 (10.490)
The Heavy Rain™ & BEYOND: Two Souls™ Collection 4.590 (11.990)
Assassin’s Creed® IV Black Flag™ - Standard Edition 3.090 (9.190)
Assassin’s Creed® Rogue 2.490 (18.729)
Assassin’s Creed® Unity 4.490 (21.700)
Assassin’s Creed® Syndicate 4.590 (12.490)

Az Assassin’s akció aug 3-ig tart!

Sniper Elite III alapgame - 3090
Sniper Elite III Ultimate - 4490
Shadow od Mordor - 3990

Aki még nem tette, és szereti az ilyen “choice-based” játékokat(walking dead,life is strange), az mindenképpen vegye meg a The Wolf Among Us-t! A legjobb ilyen fajta játék. Nagyon jó a storyja, rengeteg plot-twisttel. Én nagyon megszerettem és 2018-ban jön a season 2, szóval most be lehet pótolni :smiley: Ja, és csak 1500 forint!

Ubisoft akció van a PS Store-ban.

7 óra hiján maradtam le a Wolf among us-ról ::disappointed_relieved:

Reggel 7:50 kor jött az sms a fizuról, s hajnali 1kor váltottak akciót…
Viszont megvettem 4 mátyásért a Guacalamee-t ps3-ra, ami tartalmazza a ps vitás verziót. Gyerekek hatalmas játék, annyira sok easter egg van benne, hogy már ez miatt megéri, kicsit olyan, mint ha egy paródia lenne az egész, de pont ez jó benne.

EA 60%-os eksön van a storeban.

Jó kis leárazások vannak most a storeban. A Mad Max pl. 80%-os leértékelésen van. A Batman Arkham Night is 73%-on fityeg.

1 Like

Only on Playstation akció van gyelekik. Tessék sorbaállni, mert vannak gamek, amiket érdemes feltenni a “polcra”.

A TCGR Wildlands Deluxe került be most a Storeon a Deal Week rovatba. A tutit most 58%-os eksönnel kínálják.

@siredrive : köszi az infot! 9-én összesen 2453 forintért az alábbi cuccokat hoztam el :

• Ico HD Classic
  • Shadow of the Colossus HD Classic
  • Dead Nation

Mondanom se kell, de az Ico & Shadow of the Colossusnak nagyon örülök, régi terv volt a beszerzése! :slight_smile:

1 Like

Hallo, hallo, Halloween akció van a storeban. Akár 60%-ot is a spórolhatsz most. Vannak elég jó címek, amik ha még nincsenek a szatyorban, most beledobható.
Többek között…

• Resident Evil 7
  • Mortal Kombat X
  • Dying Light
  • Metro
  • Walking Dead
  • Dark Souls 3
  • Dead by Daylight
  • Darksiders
  • 7 Days to Die

Szemeztem egyel kettővel, talán valami majd belecsücsül a kosaramba :smiley:

1 Like