PS4 játékok

Sziasztok! :slight_smile:
Most állok PS4Pro vásárlás előtt, és az lenne a kérdésem hogy a játékokat honnan érdemes beszerezni? PlayStationStore-ból digitálisan letölteni, vagy webshopokból lemezes (dobozos) formában megvenni? Az árba vannak eltérések (PlayStation Plus-al)?
A válaszokat előre is köszönöm! :slight_smile:

Digitálisan, lemezes formában csak ha gyűjtöd, vagy épp az akciós.

Leginkább akkor érdemes mikor akciós valami, vagy épp a havi PS Plussal jár.

Köszi a segítséget! :slight_smile:

Folyamatosan van akció, a PSPLUS mellé legalább 2 játékot kapsz havonta, nem utolsó sorban psplus kedvezmény is jár bizonyos játékokra… a lemezes játékok általában drágábbak hiszen még egy kéz amin keresztül jönnek a játékok (persze nem mindig, minél régebbi annál érdemesebb lemezen). Én semmit nem veszek lemezre, pláne azért nem mert mindig be kell tenni a lemezt ha játszani akarsz, hiába töltötted fel a hdd-re…

röviden :

• folyamatos akció (ha jól tudom hetente van új akció)
  • kényelmes használat
  • egyszerűbb vásárlás
  • psplus mellé ingyen játék. (Szeptemberbe a Destiny 2 és a GOW3 remastered)
1 Like

Egyébként érdekes, a legutóbbi tapasztalatok alapján a friss játékoknál a lemezes verziót legtöbbször pár ezer forinttal olcsóbban meg lehet találni mint amennyiért store-ban van a digitális.
Mondjuk ha postáztatni kell, akkor már egyből nem olyan nyerő az idő és a postaköltség miatt.

Erdekes amugy, hogy PC-re meg sose vettem semmit lemezesen, ott a steam hive vagyok, viszont PS-re meg nem szeretek store-ban venni semmit :smiley: Jobban kedvelem, ha ott az a tok a polcon :smiley:
Bar az is igaz, hogy PS±om sincs, mer a multi nem erdekel, a PS meg nekem leginkabb csak az excluzivok miatt van, azt meg ritkan adnak plushoz :slight_smile:

Ez annyira nagy baj? :smiley:
Van am ellenpelda is. Ugyan nekem nincs vele tapasztalatom, de ha elmegy a net, en vigan jatszok lemezzel, mig a digitalis jatekok blokkolnak egy ido utan nem? Lasd Pistieknek a Pokember.

Pistieknek ha jól tudom az update miatt blokkolt… mert volt egy gamebreak bug ami előjött amiatt mert nem frissítették le. Nekem is volt hogy elment a net, de nem zavarja a gépet ha elmegy a net… SŐT még azt is megjegyzi offline hogy meddig van ps plus előfizetésed… hiába húzod ki a kábelt, megjegyzi a dátumot.

Egyébként nekem a GT Sport az lemezen jött a géppel együtt… konkrétan amit a lemezzel el tudtam érni az az, hogy 5-6 pályán játszhattam kb 10 kocsival… a többi mind letöltős… akkor meg már mindegy hogy miért tölti le a gép… ígyis úgyis a merevlemezről tölti be.

Oké; nekem a lemezekkel csak annyi a bajom, h nem a megfelelő tokba szoktam visszatenni a játékokat -ezért (később) sohasem találom azt a game -t amit épp’ megkívántam. 5 - 6 cipős:doboznyi játékom van és néha elég problémás ez a keresgetés. (a legutolsó tokban szokott lenni a jó cucc:)
Szóval - egész megbarátkoztam a lemez nélküli (kényelmesebb) élettel.

Ez már nagyon rég így van, legalábbis PC-n biztosan a konzoloknál nem figyeltem.

Ennek az oka hogy a dobozos verzió árai viszonylag fixek, míg az online attól függ éppen milyenek a valuta árfolyamok.

Én kifejezetten a PS4-es játékokra írtam. Az utóbbi időben kezdtem figyelni igazából :slight_smile:

SZiasztok. Gondoltam nem nyitok uj topicot e miatt. Az lenne a kerdesem, hogy nem tudtok egy oldalt, vagy nem tudjatok, hogy azok a jatekok amik kijonnek magyar felirattal, vagy szinkronnal azok benne vannak az osszes europia kiadott piacra? Peldaul en romaniaban lakom es megszeretnem venni a days gone t abba ugyan ugy lenne magyar felirat. Olvastam, hogy ha ps store bol veszek jatekot akkor csak akkor lesz benne szinkron vagy felirat, hogy ha magyar psn accountom van, mert megvettem a Frantics nevu jatekot es nem mukodik a magyar szinkron, pedig a ps4 en magyar a kezelo felulet meg minden.A kerdes, hogy ez igaz a dobozos formaban kiadott jatekokra is, vagy az ugy van kiadva az egesz europia piacra, hogy alapbol benne van, mert errol nem talaltam semmit?

Szerintem a legbiztosabb választ erre akkor kapod, ha írsz a Supportnak a PSN-en.