PS5 vagy PC

Sziasztok! Eddig egy ps5 vásárlásában gondolkoztam de mivel nem a legjobb tvm van ezért vennem kéne azt is hozzá így körülbelül 500 ezer forintra számoltam a kettő árát, viszont megfordult a fejemben hogy ennyiért már egy pct is össze tudnék rakni. A kérdésem az lenne hogy szerintetek melyiket lenne érdemesebb venni és ha pc akkor miből álljon.
Köszönöm a valaszokat!

Ezt rajtad kívül szerintem senki nem fogja tudni megválaszolni.

2 teljesen más platform, PS5-ön vannak exkluzív címek, PC-n meg a játékon kívül tudsz mást is csinálni. PS-t kb. bekapcsolod, és megy, minden, PC-n lehet állítgatni, driverekkel szórakozni, problémákat megoldani. Cserébe nem fogsz PS-en videót vágni mondjuk, vagy dolgozni.

A TV-t csak PS-hez használnád? Mert ha egyébként is vennél TV-t, akkor egyszerűbb a helyzet.

1 Like

Igen a tvt csak a pshez szeretném igazából nem új lennék a pc világában régebben volt az exkluzív cimeket igazán szeretem PS én viszont pc sokkal szabadabb

Akkor meg is válaszoltad, vegyél PC-t :slight_smile:

1 Like

És esetleg tudnál segíteni abban hogy miből álljon?

Javaslom a build ajánlót. Az árak nem frissek, de az alkatrészek továbbra is relevánsak.

4 Likes

Köszönöm!

1 Like

Én úgy ezt ajánlanám. Ha esetleg szertnél streamelni akkor a vidikarinak egy 3060 vagy 3060ti . A 6650XT kb 3060ti szint . Szóval a 3060 picit gyengébb kártya.

Ez össze szereléssel bios frissítéssel , teszteléssel ennyi .

1 Like