PSVR már működik PC-vel lelkes programozóknak köszönhetően!?

Sziasztok!
Akinek már volt személyes tapasztalata a mobilos VR gaminggel PC-n, annak biztosan nem mond újat a TrinusVR nevű program. A srácok előálltak egy elég jó ötlettel, amivel a VR élmény akár Jóval-JÓVAL!!! olcsóbban is elérhető lehet, mint eddig és nem egy mobiltelefonnal! Mint az köztudott, a PSVR képes kapcsolódni más platformokhoz is, mint a Playstation 4, viszont azzal a megkötéssel, hogy csak cinematic módban játszhatsz, ami ha jól tudom annyit tesz, hogy egy virtuális szobában ülve egy TV-n keresztül látod az aktuális játékot, vagy filmet. A fejlesztők ezt megkerülve képesek a program segítségével a PSVR-t egy teljes értékű 1080p-s másodlagos monitorként kapcsolni a PC-hez, ami annyit tesz, hogy amit a monitoron látsz, duplikálva láthatod a PSVR-on is, szóval egy tridef-fel, vorpixel létrehozott side by side 3d megjelenítéssel már benne is lehetsz a 3D világban. A program természetesen használja a headset giroszkóp és gyorsulásmérőjének adatait, úgyhogy a fejmozgást is érzékeli. Természetesen vannak más fejlesztők is, akik dolgoznak a move kontroller használatának lehetőségén is, ha jól tudom a playstation 3 3d kamerájának segítségével, mivel az usb csatlakozású. Próbálta már ezt a megoldást valaki? Jó lenne ha a srácok csinálnának erről egy tesztet, hogy mennyire életképes és jó a megoldás, hogy egyáltalán érdemes-e beruházni egy PSVR-ra olyannak aki nem rendelkezik PS4-gyel.

Szerintem nem rossz de igy beruházni necces ha van lehetőséged próbáld ki aztán dönts.

Hát igen, ezzel én is így vagyok :smiley: Jó lenne ha a srácok kipróbálnák, bár ők nem annyira sufni tuning pártiak szerintem :smiley: