Pubg gondok

Sziasztok! A gond a következő. Havas pálya letöltese után kezdődött. Ez irja ki: failed to initialize steam.
A neten található legtöbb módszert kipróbáltam. rendszergazdaként inditani, újratelepités…
Steam support nem tud vele foglalkozni
Valami ötlet?

Másik steam könyvtárba telepíteni?

Annyira nem vagyok benne, de ha arra gondolsz, hogy máshova mentettem a második alkalommal akkor igen. Ha nem akkor nem.

Steamet próbáltad újra rakni? Havernál volt olyan bug, hogy kb 10 perc után kidobta a game “corrupted battleye” felírattal. Azt az oldotta meg, hogy csináltunk egy másik steam könyvtárat és oda telepítettük de ezt valami eldugott orosz forumon találtuk meg mert a pubg és a steam support kritikán aluli és csak az előre megadott szarokat tolják amik nem segitenek.

Ha a játék ikonjával indítottam el adminként, nem segített, de mikor a steamet indítottam el adminként, és abból a játékot, az nekem megoldódott egy hasonló szarakodást… esetleg egy próbát megér. Hamar szokták ajánlani mindenhol, de te nem említetted, úgyhogy megemlítem, hogy a steamen és a könyvtáron belül a játékra jobb klikkel, properties-en belül találsz olyasmit, hogy “check game file integrity” vagy valami hasonló. Azt is futtasd le.

A steam rendszergazdaként való inditásán kivül minden megvolt. Most kiprobáltam de semmi.

Megoldódott!!