PUBG in the reality

Nekem kicsit még rejtély hogy azt hogy lehetne kivitelezni de attól függetlenül jó ötlet a körszűkülés.

Én ahogy fentebb írtam, telefonos alkalmazás ami GPS alapú. Csak így lehetne szerintem. :slight_smile:

@boglarka97 Csak biztosra akartak menni hogy le vagy lőve :stuck_out_tongue:
Tudod ugy voltak vele hogy “De hát még mozog!!!” :smiley: :smile:
Neem amugy részvétem :frowning: :smiley:

@szabo_bianka15 Te is meselhetnel valami paintballos sztorit (ha van) :smiley:

Én is hasonló megrendezetten voltam egyszer, Szenna nevű település mellett (Kaposvár környéke). A terület nem szűkült, de ki volt jelölve a határ, volt házas, szabadtéri, túszejtős-vip, capture the flag. Adtak mindent. Egyszer a fegyvert tartó kezem lőtték el, olyan 3méterről. Nem volt kellemes, de akkor ott pont leszartam volna, viszont az volt a szabály, hogy bárhol találat ér, ki kell állni.

Igen… Sajnos ezért nem mesélek, mert nincs xD ezért is vonz még jobban a téme mert nagyon kipróbálnám :heart_eyes:

@MKN Nálunk az volt a szabaly h a test es a fej halalos a kez es a lab pedig eldontheted h kiallsz-e.
Nyilvan en miutan hatulrol eltalaltak a terdhajlatom kb 4-5 meterrol ezert a kiallas mellett dontottem mondván PIHENÉS IS ON. :smiley:

De volt hogy messzirol a kisujjamat talaltak el, akkor birtam folytatni :smiley:

@szabo_bianka15 okés, Te leszel az egyik fő célpont :imp: :smiling_imp: :innocent:

Annyiból jobb talán a szigorúbb módszer, hogy nincs annyi kétes helyzet, nehéz volt így is kiszűrni néha, hogy eltaláltak-e vagy csak rámfröccsent. Olyan 20 fős brigáddal voltam és a lányok-fiúk nem spóroltak a lőszerrel. :slight_smile: Úgy kellett kiállni, hogy feltartottad a fegyvert a fejed fölé, így nem lőttek le többször a kelleténél. Ebből 1-2 “baleset” történt csak az egyész nap folyamán. Volt olyan változat is, hogy ha kiestél, vehettél fel lőszert és visszaállhattál. Profi volt a szervezés. Nyáron amúgy nem lehet valami kellemes, a miénk kora tavasszal volt, de tíz perc után szellőztetni kellett a maszkot mert nem láttunk ki. :smiley:

@MKN július közepén voltunk délután. Sütött a nap. Szerinted a végén milyen állapotban voltam? :smiley: Csodálom hogy nem lettem rosszul :smiley: :smiley:

:smiley: Egy katona nem izzad, csak érzékeli a meleget!

Benne vagyok :grin: :smiling_imp:

Én így tudnám elképzelni az egészet.

Nagyon adnám, mivel a jelenlegi squadomat is itt Forumon ismertem meg, jó lenne velük IRL is nyomni ilyesmit. Valamilyen módon a PUBG szabályrendszerét is meglehetne oldani szerintem. Persze a kiugrás dolog nyilván nem menne, de pl arra gondoltam, hogy egy erdőben csinálunk egy hatalmas kört, ahol mindenki valamelyik irányból indulna. Koncentrikus körökben a fák között kihúzunk ilyen sárga szalagot, és lenne valaki aki egy hatalmas síppal dobbal akármi hangeszközzel x időnként jelezne es ekkor egy körrel beljebb szűkülne a játéktér. Ez persze sok meló, és ugye nem random mint pubgben de ez a telefonos dolog meg max lasertaggal működne mert paintballba meglövik a telefont stb az nem túl egészséges…
A lootolás is megoldható lenne, bár a védőruhát alapból adnám nem csak lootnak mert anélkül csúnya vége lehet…
A lasertag meg közel nincs akkora fun mint a paintball. Persze nem fáj, de csak adott pontokra lehet lőni, és emiatt elveszik az a valóság érzete ami pl a paintballnak van.

Persze egy sima alap paintballnak is nagyon örülnék :smiley:

@Noxter Nálunk is ilyen szabály volt. Viszont ha már két kar vagy két láb lővés ért akkor meghaltál.

Hát nem volt valami kellemes… :frowning:

Értem… Hát amúgy az nem olyan jó ha csupasz részt találnak el.

Ha lehet menőzni, akkor engem nemrég dobtak ki 4000m-ről és megyek hamarosan a Budakeszi lőtérre, és erről nekem folyton a PUBG jut eszembe :smiley:

Király :slight_smile: az jó és milyen volt?

Neked is felkötöttek a hátadra valakit?

Ez kell! Nem bírom annyira a PUBG-t, de a paintballt vagy lasertag-et nagyon adnám :smile: