PUBG in the reality

Akkor ha megvalósul ez az egész akár csak sima Deathmach, Team Deathmach, Capture the Flag szinten is akkor már van egy játék “moderátorunk” :smiley:

BanHammert vigyek vagy elég egy airsoft shotgun?

Elég :smiley:

A BanHammert majd Azmo hozza Kappa :smiley: Egyébként jók az ötletek, gyűjtjük őket, köszönjük :wink: :smiley: @szabo_bianka15 lehet itt lenne az ideje, hogy összeüljünk és tervezzünk :stuck_out_tongue:

Helyszín kiválasztás hogy legyen? Nyilván nem lenne elég egy sima paintball pálya mérete ennyi embernek meg egy pubg szintű játéknak. Viszont egy erdőt külön erre “kibérelni” nem tudom mennyire lehet, gondolom engedély kell hozzá stb.
Az appos dologra én már lehet írtam megoldást korábban, csak előzetes melót igényelne…

Itt minden attól függ hogy mellyi ember lenne, illetve attól hogy milyen fegyvert választunk.
Paintballból tudom hogy vannak olyanok akik mint írják is
"egyaránt vállaljuk megfelelő helyszínen paintball rendezvény szervezését. A terep felmérésében, a szükséges engedélyek beszerzésében, kitelepülésben és pályaépítésben több éves tapasztalat segít bennünket."
Paintball pályákat most ahogy körbenéztem olyan 35-50 fősek általában (van ami 50-100-ra van írva) Link
Airsoft páylák az egy más kategória. Link

Valamint még egy pont az airsoft javára ami csak most jutott eszembe. Itt nem fogod összefestékezni a ruhádat ha nincs teljes védőfelszerelés. Mondjuk az nincs kizárva hogy a mire végzel addigra a gatyádból is BB golyókat fogsz kiszedni :slight_smile:

@hunhades21 App-os dologra milyen megoldást írtál? :slight_smile: (Ha esetleg publikus) Egyébként ha erdőben játszanánk akkor Bio keményítő bázisú Airsoft lőszer kell. Paintball-nál nem tudom van e hasonló környezetkímélő megoldás. Szerintem nem fontos feltétlen erdő, bár azt is magába foglalhat a pálya. Szerintem google mapson megjelölve lehetne itt helyszínt ajánlani függetlenül attól, hogy most még megoldható e vagy sem a PUBG kivitelezése vagy a bérlés folyamata stb.

@predrog Egyébként én is az Airsoft-ban látom most a megvalósíthatóságot. A fegyverek egyénileg megvásárolva sem túl drágák. Mondjuk applikációval összekötni nem lehet őket ezért minden lövésnek halálnak kéne, hogy jelentődjön. Vagy nem tudom, hogy miként döntik el Airsoftban ezeket. :slight_smile:

Általában minden testet ért találat halál de igen változók a szabályok. A pályára meg ami eddig a legjobbat találtam az az amit linkeltem is airsoftra a Szentendrei.
Úgy látom hogy paintballosok és airsoftosok is használják meg van ott valami lasertages hely is.

Az ötlet nekem is nagyon tetszik, csak szerintem sok embernek gond lesz a távolsággal,(mármint eljutni majd a helyszínre) de azért támogatom én is az ötletet. :slight_smile:

Sajnos nem tudunk olyan helyet találni ami mindenkinek sétatávolságban van.

Persze, csak nekem meg nem éri meg 300 km-re elmenni.

Csak olyat tudunk ami mindenkinek rohadt messze van :smiley: Pl Ausztriában van olyan LaserTag-es játék ami az Icombat felszerelését használja. Minden találatnál kis elektroshock is van :smiley:
Itt egy példa videó :smiley:

Itt tesztelik a működést, hogy mindenki tudja milyen :smiley:

A Horvát tengerparton nem találtál ilyet? Oda szívesebben mennék

Sajna nem de amúgy ez az Icombat cucc jó. Rádiófrekvenciásan kommunikálnak egymással. Központi számítógépen lehet nyomon követni kinek mennyi élete van. Lehet állítani a fegyverek erősségét. van gránát is. Egyedi játékot lehet tervezni rá. Talán még a PUBG is megoldható lenne, bár nem hiszem. Meg is lehet venni. 300$ az alap szett. :smiley: Legalábbis ezt írják.
http://www.icombat.com/lasertagequipment

De amúgy a fegyverek súlya mérete olyan mint az eredeti. Katonák, és rendőrök is ezt használják gyakorlatokhoz,.

Korábbi hozzászólásom:
“Valamilyen módon a PUBG szabályrendszerét is meglehetne oldani szerintem. Persze a kiugrás dolog nyilván nem menne, de pl arra gondoltam, hogy egy erdőben csinálunk egy hatalmas kört, ahol mindenki valamelyik irányból indulna. Koncentrikus körökben a fák között kihúzunk ilyen sárga szalagot, és lenne valaki aki egy hatalmas síppal dobbal akármi hangeszközzel x időnként jelezne es ekkor egy körrel beljebb szűkülne a játéktér. Ez persze sok meló, és ugye nem random mint pubgben de ez a telefonos dolog meg max lasertaggal működne mert paintballba meglövik a telefont stb az nem túl egészséges…”

Waaaaaaaaaaa… Abban a pillanatban… Irány airsoft… Még az idén elő se vettem a “készletet” :stuck_out_tongue:
Félő h berozsdásodnak xd airsoftba benne vagyok, persze ha hozhatom a sajátom… ( természetesen mindegyik MKH által bevizsgált darab, semmi tuning)

A paintball buzis… Ha már harcolunk akkor olyan eszközökkel tegyük amik legalább hasonlítanak egy fegyverre.

Lan partiba benne vagyok amíg az játék a csgo…
A többi sajnos nem fut el.

Sziasztok! :smiley:

Egy kis eszmecsere és topic végigolvasás után nagyjából kialakult bennünk a kép, hogy is kellene terveznünk az egészet :smiley:
A legtöbb ninjon (fórumon, és más rajongói helyeken is) a paintballt szavazta meg, legalábbis az airsofthoz és a lazertaghez képest, a paintballt látták a legjobb megoldásnak. Így megnéztem a helyeket, ami igazán jó hely lenne egy kis PUBG-hez, és találtam is :smiley:
Az említett hely Szentendrén lenne, egy paintball pálya, egy régi katonai laktanya. Lentebb linkelem a helyet is, meg tudjátok nézni képeket is, összesen 8 pályájuk van itt, de ha sokan leszünk, akkor egyszerre ki lehet bérelni többet is :slight_smile:

És a szabályokról pár szóban:

• mindenki alap játékosként kezdene (védőruha már induláskor rajtunk lesz, az nem vicces, hogy pont vennéd fel a sisakot és betalál egy headshoot… :smiley: )
    +lootolni kell, nem kap senki semmilyen lőszert, vagy fegyvert, azt mind találni kell
    +a kör szűkülést még nem teljes mértékben lett megszavazva, ez még kérdéses, hogy lesz e, avagy sem, szerintem egyébként ennyire nem kell játékhoz hűnek lenni :smiley: úgyis megtalál mindenki mindenkit :smiley:
    +akit lelőnek, annak ki kell majd mennie a pályáról, külön jelzéssel majd (valami megkülönböztetés kell, ne lőjék még le 20an mire kiér :smiley: )

Nagyjából ezek a szabályok vannak meg, a többi majd a helyszínen. Még annyi a helyszínről, hogy külön belépőt kell majd fizetni, de ne ijedjetek meg, a díj nem biztos, hogy annyi lesz, amennyi az oldalon van, hiszen ha többen megyünk, eleve jár kedvezmény, illetve egy ismerősöm által lehetséges még egy kis kedvezmény :wink:
A pálya: http://www.pannonpaintball.hu/szentendre.html

Ha bármi ötleted, megjegyzésed lenne, nyugodtan írj ide, tetszik e avagy sem, stb :smiley:
Egyébként ez egy szombati nap lenne, és felvetették az ötletet, hogy ha valaki nem tud hazamenni, stb, lehet sátrazni és bográcsozni is :smiley: De ez már csak mellékes, egyenlőre szeretnénk tudni, hogy érdekel e ez tényleg titeket ezzel a helyszínnel :slight_smile:

(ui.: lootok között lesz pan is :wink: )

helló!
Királyul megszervezted,minden jónak tűnik :slight_smile: Ugyebár a terv hibátlan (kappa)
Csak egy kérdés merült fel bennem: korhatár van?Ha van,akkor mennyi?
Sajnos az életkorom miatt (nem szégyellem,14 év) rengeteg dologból ki vagyok zárva.Nem kocsmákra gondolok,se striptease bárokra :smiley: Fizikailag szerintem alkalmas lennék erre a PUBG-re,de nem akarok nagyképűnek tűnni,szóval nem részletezném a húdejó tulajdonságaimat,nem is ez a téma.
Bízok benne,hogy ez egy tényleg olyan közösség,ahol nem diszkriminálunk embereket olyan dolgok miatt,mint az életkor :slight_smile:

Teljes mértékben támogatom, megyek is ha időm engedi. Időpont van már?

En is mennek szivesen. A szentendrei palyat pont ismerem is, jartam mar ott regebben… Csak idopontot kene egyeztetni lehetoleg olyat, ami a legtobb embernek okes.