TheVR Fórum

PUBG Mobile PC-re (Hivatalos Tencent Emulátor)

És eljött ez a nap is, a Tencent kiadott egy hivatalos Emulátort amivel PC-n lehet játszani a PUBG Mobile-t, teljesen testreszabhatjuk az irányítást is. kb. 5-10 percig tart csak a letöltés/telepítés és már lehet is játszani. Természetesen Emust csak Emus játékossal dobja össze a játék, így nem rontják el a mobilosok játékélményét.

Video Tutorial+Gameplay:

1. Töltsd le és telepítsd az Emulátort: http://syzs.qq.com/en
  2. Válaszd ki a PUBG Mobile-t, letölti és telepíti a Launcher.
  3. Első indításnál majd be kell jelentkezned a Facebookodba.
  4. Beállításoknál ajánlott lejjebb venni a red dot/holo érzékenységet, grafikát és a felbontást maxra állítani.
  5. Chicken dinner

Irányítás:
WASD: Mozgás
Bal klikk: Lövés, ütés, közelharc
Jobb klikk: ADS
Space: Ugrás, vault, úszás
C: Guggolás
Z: Kúszás
Alt: Szabad nézelődés
Shift: Sprint
Mouse Lock: Auto Run
Gránát, Füst, Molotov, Stun: 4, 5, 6
Heal: (Medkit, First Aid, Bandage, Energy Drink, Syringe): 7, 8, 9, 0
F1: Irányítás
F: Használ

Kinek, hogy tetszik?:slight_smile:

5 Likes

ez mind szep es jo de mi a helyzet akik nem hivatalos emulatorral toljak a mobil verziot? :confused:

1 Like

@deadlycross olvasd el megint, benne van a válasz (emust csak emussal dob össze)

Valószínűleg gyakorlat teszi a mestert,de nekem problémás scope-ot használni mobilon…Lőttek ki párszor messziről…nem vizsgálom miért történt…
Arra kíváncsi lennék hogyha átportolnák a mobilost pc-re,mi lenne a gépigénye…

Igen szerintem is csak emusal tesz ossze de viszont sok emunal nem ismeri fel h emuval játszol és mobilosok ellen tesz ossze.(nem hivatalos emunal)

Milyen gépigény kell ehez ?

Akinek esetleg kínai lesz (mint nekem :joy:), ez alapján állítsa át a nyelvet:

1 Like

Helo, Él még ez a link? Nem tudom letölteni… :confused:
:cold_sweat:

Így működik:
https://syzs.qq.com/en/

a leírásban bevan csatolva mostmár tudom miért nem ment!! HTTPS helyett HTTP van a link elején :slight_smile:

Köszönöm :slight_smile:

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy csak facebookal lehet bejelentkezni.??Vagy esetleg Gmail címmel elég?

És kérlek írjátok le. Milyen gépigény kell hozzá?

Hello!

Nekem valamiért nem engedi telepíteni, nincs nagy netem, de elég bőven hogy az 5-10 perbe beleférjen, viszont nem fér bele sőt sokszor megakad. Ilyenkor leállítom a letöltést és újra indítom, újraindítás után pedig egyből 100%-on van majd kezdi előröl a letöltést… mikor ezt egy párszor eljátszuk végre elkezdi telepíteni, de ott meg is akad az egész folyamat mert órákon át csak a kezdő telepítési felület van meg…
valakinek valami ötlet?

Nem hinném hogy a gépigény gondot jelentene, hiszen az eredeti pc verzió tökeletesen fut rajta.

Google fiókkal még nem tudsz bejelentkezni, mivel nincsenek meg a play szolgáltatások az emulátorban és ezt kéri is.Minden más opció működik, facebook, twitter vagy guest de utóbbinál elvész minden ha letörlöd vagy készüléket váltasz.

Azt nem értem, hogy miért kell ezzel tönkretenni azok játékélményét, akik esetleg arra vetemednének, hogy mobilon játszanak? Ha PC-n akar valaki játszani, akkor játszon a PC-s verzióval, mobilon meg a mobilossal.

Ja, de tudom, aki túl béna az megy emulátorozni, hogy unfair körülmények között elhitesse magával, hogy nem is béna, csak a PC-sek biztos cheatelnek. És élvezkedik a mobil játékosok gyilkolásán.

1 Like

Nem élvezkődni akarok csak ismerősömék játszanak mobilon mivel nem fut nekik a PC verzió és csak szerettem volna velük tolni ennyi az egész.

Ne zavarjon, hogy emulátorost csak emussal rak össze, ha a tencent hivatalos emuját használják.

1 Like

sajnos nekem a laptopom kevés hozzá :S
kár érte pedig amikor nincs a közelben a ps4-em eljátszogattam volna ezzel a játékkal:)

Sziasztok
Olyan gondom van,ha megnézem a térképet,utána bezárom,magától lő egy sorozatot az emberem,ugyanez van ha a táska tartalmát nézem.Mi lehet a gond?