PUBG Mobile PC-re (Hivatalos Tencent Emulátor)

Sziasztok
Olyan gondom van,ha megnézem a térképet,utána bezárom,magától lő egy sorozatot az emberem,ugyanez van ha a táska tartalmát nézem.Mi lehet a gond?

A játékon belül a controlsnál állítsd át a jobb oldali beállításra.

Sziasztok… Az lenne a kérdésem hogy ha egy mobilos társam indítja a köröket és én meg emulátorral nyomom. Akkor mobilosokat vagy emulátorosokat dob be?

Szeva. Most már úgy van, ha egy 4-es csapatba akár 1 emulátoros van, akkor csakis emulátorosokkal dob össze a gép.

Valaki tudna segíten?! Amint emulátorba el indítom a pubg-t be loginolok fb-vel és az utána való töltés 75%-ban fehér a kép ép hogy a töltés látszik halványan rá egy 20mp ki is dob a pubg-ből de ez miért lehet?? Előre is köszi a válaszokat!

Próbáld meg másik emulátorral. Elvileg vannak, amik nem komálják (tekintve nem írtad, melyiket használod).
Ha az sem, akkor youtube-on a pubg mobile emulator error -t beírod és sok videót kidob, ami ennek a problémának az orvoslásán vezet végig, képi formában, lépésről-lépésre.

game budyról töltöttem de ha tundál adni egy linket azt megköszönném !

ELSŐ TALÁLAT GOOGLEBAN
https://tgb.qq.com/en/games/pubg.html

Ez ugyan az ugyszintén! amit én töltöttem le!

de bármelyiket le töltöm bármely verziot ugyan az lesz mindig fehér a betöltési kép és ki dob

Akkor itt jön a képbe

De itt is van

Ez se vált be :confused: esetleg még valami, vagy ha rá kukkantanál teamviwerrel azt meg köszönném Fb Elréhetőségem: Hernek Milán Róbert

Sikerült még is meg oldanom a ,fehér" kép dolgot. most már az a baj a proci nem bijra es le fagy a játék :DDD szóval hibák sora vár rám esetleg ha emelem a procik számát akkor nö a teljesítmény is?
(pubg moblie-ba?)

Procik számát? Hogy?

Szerintem arra gondolt, hogy az emulátorban be lehet állítani mennyi magot használjon.

Inter® Core ™2 CPU 6320 1.86.ghz

Az a proci sajnos éppen hogy megüti a minimum rendszerigényét az emulátornak. Szerintem többet ne nagyon várj tőle. Jóval erősebb procikkal is vannak problémák a játék futtatásával.

Valami megoldás? nézegettem videokat proci, huzásokról csak az a baj a bios-om is elég régi amiben nem támogatott a proci huzás. Overclock-al probálkozom de nem sok remény van :smiley:

Valószínűleg azzal sem fog menni, mivel a minimum követelmény egy i3-as proci és a tied húzva sem éri el azt a szintet. 12 éves procinál csere a megoldás vagy játszol amivel eddig.

Sziaztok sikerült be szerezzek egy Sokkal modernebb gépet! Ami most igazából a baj, hogy Maga a kép beállitásoknál semmit se látok és elég idegesítő! Valaki e-kapcsán valami megoldást esetleg??