[PUBG] [mobile] társkereső

Na akkor holnap csekkolom is! :wink: :slight_smile:

Sziasztok! Ha úgy alakul én is szívesen csapatnék egy kis duo vagy squad meccset. Eddig solo-ban a legjobb eredményem a 4. helyezés volt. Valahogy a végén mindig sikerül elbénáznom… :grimacing: Gondolom az se segít a helyzeten, hogy már egyre kevesebb a bot. :smiley:

bremrick néven megtalálható vagyok. :slight_smile:

ajánlom neked is az arcade módot… ott jobban lehet fejlődni mint az eredeti módban.

Ez a PUBG MOBIL társ kereső.

s1lv3str0 névvel beszállok én is :slight_smile:

@s1lv3str0 kollégámnak köszönhetően megint csak javítottam a statomon… az első 2 meccs bukó de onnantól kezdve 8-as win streak nem kevés killel… ezt a szezont jobban kezdem.

A meló java a te érdemed, én pedig köszönöm az első csirkevacsimat duoban :slight_smile:

Jó látni, mennyi (valóban) női játékos van :slight_smile: Amióta húgomnak adtam a tabletemet, ő is aktív játékos, és szégyenemre sokkal jobban tolja mint én :joy: Tudtok valamit, az már biztos :grin:

Lehet nem igazán jó helyre írom ezt. de játszik valaki az emulátoros verzióval gépen? Mert ha igen, szívesen játszanék valakivel/valakikkel. Többször voltam második helyezett, de vacsizni még sosem sikerült, csak telefonon, azt is egyszer. :smiley:
zacskóherceg a nevem :slight_smile:

telos játékot PC-n játszani buzis… én maradok a telonál.

Sokan kérdezik miért megyek az ilyen játékoknál női karakterrel… én azt szoktam vissza kérdezni hogy miért kell az összes játékban olyan férfi karakter ami vagy úgy néz ki, mint aki a sminkasztaltól lépett ki (lásd Rules of Survival, Ring of Elysium), vagy olyan karakter nélküli, hogy még rá nézni is rossz…
Egyébként tényleg sok női játékos van… b.nőm például gőzerővel nyomja… egyre jobban ráadásul.

ajánlom az Arcade módot… baromi jól megtanulsz lőni… nincs sok időd reagálni…

VickyGlambert <— én is szívesen csatlakoznék :star_struck::hugs:

Èn is belèpnèk a crewba /MarchelloKAPPA

Hali mindenki. Én szívesen játszok akár duo akár squad. Geitei néven lehet megtalálni. :slight_smile:

Gyors kérdés: neked mennyi időbe telt megtanulni?
Én már harmincszor agyvérzést kaptam…

hát én nagyon sokat játszottam telon… anno a Brothers in Arms 2…aztán jött a Modern Combat sorozat, CS1.6 (dejo is volt)… mikor bejött a battle royal őrület akkor a Rules of Survival-t nyomtuk, csak hát ott sokkal nehezebb lőni, rosszabb a szerver, jobban hordanak a fegyverek… nem épp telora alkalmas, mert nem tudod úgy kontrollálni a rúgást, mint egérrel.

szóval volt min edződjek

Mindent értek :sweat_smile:
Nekem utoljára vmi Wolfenstein 3D copy volt, még nyomógombos telefonon.

Énis csatlakoznék a csapathoz ha nemgond :slight_smile: --> DaveLiG

Nemsokba telik egyébként megtanulni főleg hogy van training ground ahol mindent fegyvert minden setup-ot és járművet kilehet próbálni és lőni valamint minden egyebet lehet gyakorolni :smiley: