[PUBG] [mobile] társkereső

Mi gyorsan megoldottuk a problémát azzal hogy telón toltuk a discordon :slight_smile: sokkal jobb főleg ha olyanokkal játszol akiket ismersz vagy pl itt találkoztál velük :smiley:

Na hát erről nem nagyon tudok mit mondani, mert ha b.nőmmel megyek, akkor ott van mellettem… ha mással megyek akkor meg nem is akar senki beszélni… úgyhogy írni szoktunk.

A discordom csoro behalt múltkor, de lehet az lesz, hogy majd ott tolom én is :smiley: Gondoltam rá, csak reméltem hogy így játékban egyszerűbb, de nem :frowning:

Ha minden igaz küldtem baráti meghívót :slight_smile:

Éés ha minden igaz neked is :smiley:

Szevasztok, aki szeretne jelöljön én is szivesen játszanék a klán szinten
nevem: panasammo

Hello! Bejelöltelek ismerősnek :wink: Ha visszaigazolsz majd, küldök meghívót a crewba :smile:

Valamiért nem láttam a rendszerben a kérelmet ezért kültem én is egyet

Megkaptam :slight_smile:

Hogyha nem későn írok, akkor én is beugranék. Solo már kezd szinte rutin lenni. Duo és Squad még nem nagyon volt nekem. Egyszer Dou-ztunk öcsémmel 2 meccset, az első bukó volt, viszont a másodikra úgy felhúztuk magunkat, hogy csináltunk egyből egy win-t :slight_smile:

User nevem: kastonoriginal

Apám, de megijedtem! Hirtelen csak a társkereső szót láttam! xD

egy kérdés, lényegében mindenkinek…

ti szoktatok beszélni közben? mert én néha mikor úgy vannak fent emberek akkor meghívom (bár manapság az arcade móddal játszok csak), de nem nagyon beszélt senki eddig.
Így véleményt se tudok mondani arról hogy ez működik-e vagy se.

Én is szívesen csatlakozom! :blush: LillaJuhos a nevem.

Hát… tanulni sose késő, ha már Fortniteba nem sikerült:
Yokozuna980 duora/squadra kész !

Csak gamble-t látok, mondjuk emulatoron vagyok. Az te vagy?

Nagy G, L, E… ha így van írva akkor igen.

Sziasztok PUBG MOBILE-ra keresek partnert DUO vagy Squad játékhoz.

balogh0803 a nevem.

Én is szívesen játszanék veletek - - >Almire :slight_smile:

Ha valaki szeretne csatlakozni akkor csinàlt egy klàn-t xpeter696 melynek neve TheVRCommunity
Ki tudja mèg a vègèn Jani is csatlakozik