Quadro kártya játékra?

Sziasztok! Ismételten a nagyokhoz fordulnék!

Valaki tudna e nekem fejtágitádt nyújtani egy Nvidia quadro k4200-al kapcsolatban.

Meg néztem Pisti videoját a quadróról! De jelen pillanatban az a tényállás, hogy be tudnék szerezni egy ilyen videókártyát. Az 1050 oc videókártyámat el kellett adnom pár hónapja. Igy ismételten egy radeon hd6850-et kell lecserélnem.

Amikkel játszanék:

R6S
Pubg
Roe
Apex legend( ha kiprobáltam.)
És hasonlók!

A segitséget előre is köszönöm!:slight_smile:

Ha játék és nem munka a cél, akkor felejtsd el. Inkább egy rx 580, vagy gtx1060tól felfelé
vagy vissza a 1050ti-hez.
Rászánt keret és teljes konfiguráció megadásával többet tudunk majd mondani.

Pont ezért irtam, hogy megnéztem Pisti quadro videóját. Csak gondoltam ha hülyeség ha nem, meg kérdezem itt is.:slight_smile: Tudod. Kétszer mérj, egyszer vágj.
Bár szerintem a hd 6850-nél többet nyújtana játékok terén.

De leirom mellé a többi specifikációt.

I7 2600 k proci
8gb ram( ezzel nincs problémám)
520w táp.

Köszönöm a választ!

Ehhez a géphez a kettő közül valamelyiket.
Erősebbet configcsere esetén

Szvsz egy ilyen régebbi gépbe tök felesleges vadi újan videokártyát venni. Irány a hardverapro, RX 570-et kapni 40 körül.

A tápot kellene tudni milyen, ha nagyon régi, én inkább azt cserélném még, egy normálisabb + használt kártya kijön kb annyiből mint egy új kártya.

Ha én most vennék VGA-t 50 ezer körül tuti, hogy egy rx 570 lenne. A 3 játék, amit adnak hozzá mind új cím és mindhárom baszó. De ha esetleg nem érdekelnek, akkor eladod és még úgy is jól jársz.

Köszönöm mindenkinek a választ! A hatdver aprón szoktam böngészni. Találtam is egy kártyát amire lenne is keret.

Gigabyte Radeon RX460 OC 4GB 30.000 HUF
2020.06.19-ig garis.

Na most azért quadro és 460 közötti teljesítménykülömbözet szabad szemmel is jól látható. sőtt a 460 és az 570 közötti is.
Hallgass ránk és 570. Nem rosszból vannak írva a tanácsok, hanem segítőszándékból.
https://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-RX-570-vs-AMD-RX-460/3924vs3641

Tudom hogy segitő szándék. Én is csak a megoldást keresem.:slight_smile: De sajnos 30.000 max 35 a keretem. Nem arról van szó, hogy semmibe veszem a tanácsot. Jelenleg nem megoldott a félre rakosgatok opció.

Annyiért már vannak rx 570-nek 1050Ti 4gb-sek hardveren, inkább azokat nézegesd.

Köszönöm. De ha találnék 1050ti-t vagy 570-et ennyiért, akkor nem a 460-at irtam volna jelenleg mint opció!:smiley: Annyira nem vagyok buta, hogy ne a jobbat vegyem meg ha ott van majdnem ugyan annyiért.:smiley: oké hogy van fent teszem azt 35-ért 1050ti de ha pl tatabányán akkor már nem teljesen jó. De figyelembe veszem a tanácsokat. Nem fogom elkapkodni és köszönöm a segitséget!

például:
https://hardverapro.hu/apro/asus_expedition_gtx_1050_ti_4gb/hsz_1-25.html

Igen ezt láttam! De sajnos 30 max 35 van jelenleg keretnek igy sajnos jelenleg amit itt meloban időm engedett kiválogatni az egy Asus GTX 780 DCIIOC 3GB videokártya. OEM.

Vagy egy rx 550 4GB. Ezeket azért irom be ide hátha megszavazzátok hogy ezek sem rosszak. :smiley:

De azt írod, hogy max 35 ezred van keretnek, az a kártya pontosan 35 ezer. Akkor mi a problem?

aKKOR ENGEDD EL A “mostakarom”-pórázát és kövi két fizuból 10-10 e forintot hozzárakva lesz több pénzed kártyára.
Én egy évig spóroltam úgy gépemre, hogy sok mindenről lemondtam addig.

Na igen.:smiley::smiley::smiley: Ez az amikor meloban nem teljesen figyelek! Ne haragudj. 40e-ért van majdnem ugyan ezen a néven egy fent. Ezt elnéztem.:smiley:

Egyébként egy GTX 780 se rossz, a 1050Ti-t felülmúlja, bár az új címekkel nem tudom mi a helyzet. Viszont annak a kártyának kell a kraft és mivel konfigot nem írtál, így nem tudunk rá mi mondani.

Köszönöm a segitséget! Ráirtam az 1050 TI-t árulo uriemberre!